050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

החלפת מנעולים

החלפת מנעולים​

לא עובד בשבת​

מתי תתבצע החלפת מנעולים לדלת?

 

החלפת מנעולים לא בהכרח מעבודה פשוטה, ויש לה כמה מרכיבים חשובים מאוד כדי שהמנעול יחזיק מעמד וישרת אותך לאורך זמן, לא כל אחד יכול להחליף מנעול בצורה כזאת שתתאים לדלת. 

 

הנה כמה סיבות ללמה נצטרך להחליף מנעול לדלת, כמובן  בהכרח שלא ברוב המקרים, כאשר למשל המפתח אינו פותח את הדלת אין צורך שנחליף מנעול, ומה הסיבה לכך?

 

קודם כל הסיבה הראשונה יכולה להיות שהמפתח תקול ואינו תקין, ובמקרה כזה מפתח חדש יפתור את הבעיה.

 

אבל זאת לא תמיד הסיבה העיקרית, יכולה להיות סיבה נוספת לכך, שהצילינדר של המנעול עצמו לא מספיק משומן ולכן כבר מתחיל לזייף, במקרה כזה על ידי שימון הצילינדר, המנעול יחזור לתפקד כמו שהיה מתפקד לפני זה.

 

כמובן לפעמים מדובר בטיפול מהיר ולא תמיד מומלץ להסתמך עליו, בגלל הסיבה שאם המנעול היה בשימוש בזמן שלא היה מספיק משומן, יכול להיווצר בלאי של המנעול ואז גם אחרי שימון המנעול לא יתפקד.

 

אם שמת לב שהמנעול כבר לא עובד כמו שצריך, מומלץ להזמין מנעולן שיחליף אותו בכל מקרה כדי למנוע הפתעות בלתי נעימות.

 

מי יבצע את החלפת המנעולים?

 

רק מנעולן מקצוען יוכל לבצע החלפת מנעולים לדלת שלך בצורה תקינה ונכונה, והתקנה נכונה תמנע המון תקלות של בלאי מוקדם מהצפוי של המנעול, ותקלות אחרות בלתי צפויות של תקיעות המנעול.

 

מנעולן מקצוען הוא יהיה בעל הסמכה ממשטרת ישראל שיכול לעסוק בביצוע העבודה באופן מקצועי ואמין, ותהיה לו תעודת יושרה מהמשטרה.

 

מנעולן טוב יוודא ממך לפני החלפת המנעול שאתה הוא הבעלים של הבית או בית העסק, כדי שיוכל לתת לך שירות אמין ואיכותי.

 

לא כל מי שתמצא בגוגל בתוצאות החיפוש בתור מנעולן יהיה בהחלט מנעולן, יכול להיות שיש לו ידע בסיסי בלבד בתחום ועושה עבודות מזדמנות, ובהחלט שלא תהיה לו תעודת הסמכה מהמשטרה ולכן חשוב מאוד לבקש תעודות יושרה והסמכה של המשטרה שיראה לך אותם לפני החלפת המנעול לבית שלך, כדי למנוע סיכונים מיותרים, והוצאת כספים מיותרים על התקנה שגויה שיכולה לגרום לבלאי מוקדם של המנעול.

 

בעל מקצוע אמין ומקצוען יוכל לתת לך הערכת מחירים הוגנים מראש, לפני ביצוע העבודה.

 

מנעולן מקצוען יש לו מוניטין לשמר לכן הוא יעדיף לתת לך את השירות הטוב ביותר תמורת חוות דעת חיובית, ומהסיבה הזאת משתלם יותר להשתמש בשירות של מנעולן מקצוען.