תיקון מנעולים 

 

שירותי תיקון מנעולים מזמינים רק מהטובים ביותר

 

אסור להתפשר על רמת המקצועיות של שירותי תיקון מנעולים. רק שירות ברמה גבוהה יעניק שקט נפשי, ישפר את מערך האבטחה של הבית או העסק וימנע הוצאות לא רצויות.

 

אנחנו בחברת מוראד מנעולים מבינים היטב את הצרכים של הלקוח ומספקים שירותי תיקון לכל סוגי המנעולים. אפשר להזמין את השירות בכל יום למעט שבתות וליהנות מיחס אישי מהרגע הראשון.

 

יש לנו אישור מטעם משטרת ישראל ומאחורינו אלפי פרויקטים מוצלחים של פתרון תקלות ובעיות נפוצות.

 

לא ניתן לתקן מנעולים באופן עצמאי ויש צורך בניסיון על מנת להתמודד עם הבעיות השונות. ראשית, כל יצרן מנעולים משתמש במנגנון שונה ולכן גם שיטת התיקון מתחלפת.

 

שנית, אנחנו בחברת מוראד מנעולים יודעים לאפיין את הבעיות השונות ולטפל בהן לטובת הלקוח. יש לנו את הרקע הנדרש על מנת לבצע את התיקון במהירות.

 

תוכלו להתייעץ איתנו לגבי תיקון או החלפת מנעולים, לקבל הצעת מחיר מסודרת על הדגמים המובילים ולשמוע על פתרונות מיגון נוספים.

 

 המלצות על שירותי פריצה

כל אחד מנציגי חברת מוראד מנעולים עובר הסמכה מיוחדת ומחזיק בהמלצות מלקוחות קודמים. אתם יכולים להשאיר פרטים באתר כדי שנחזור אליכם בהקדם או ליצור איתנו קשר ישיר בכל שעה.

 

דרכנו תקבלו הצעה נוחה על תיקון והחלפת צילינדר, תיקון דלתות וחילוץ מפתח שבור. אנו נספק עבורכם שירותי פריצת דלת טרוקה ונסייע בשינוי קומבינציה למנעול.

 

בנוסף, אנחנו מכירים את החידושים בתחום המנעולים ומתקינים גם מנעולים ביומטריים ברמת אבטחה אופטימאלית.

 

חברה שמציעה שירותי תיקון מנעולים צריכה לשמור על האינטרס והפרטיות של הלקוח. איתנו תוכלו לתקן גם מנעולים ישנים ולהחליף אותם לקראת כניסה לדירה חדשה.

 

מומלץ ליצור קשר עם אחד הנציגים שלנו כדי  לקבל הצעת מחיר מסודרת. בואו להתייעץ איתנו ללא התחייבות ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

 

המנעול התקלקל ואתם תקועים מחוץ לבית? חברת מוראד מנעולים מציבה רף גבוה של שירותי תיקון ופריצה של מנעולים מכל הסוגים. השאירו עכשיו פרטים באתר  או חייגו למספר 050-7679527 כדי להזמין תיקון מנעולים.

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​