פריצת כספת

​פריצת כספות לקבל שירות מהיר ומקצועי

 

אם יש בביתכם מנעול כספת והיא מלווה בבעיות כאשר רוצים לפתוח אותה, אנו מעניקים גם שירותי פריצה למנעולים מסוג זה וכמובן גם אם מדובר בכספות בבית. רבים מתקינים את מנעול הכספת או מכניסים דברים יקרי ערך לכספות, כי עלות התקנה של מנעולי כספת אינה גבוהה במיוחד ואף נמוכה ביחס להגנה שמקבלים, בוודאי כשזה קשור לכסף רב שאנו רוצים להגן עליו או לתכשיטים יקרים. התקנת מנעול כספת מסתכמת בכמה מאות שקלים וזה מחיר מעולה ביחס לערך שהמנעול נותן, כי הרי פורץ יעלה לנו הרבה יותר יקר. אז אם אתם מחפשים מנעול שהוא גם איכותי וגם חזק, זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצרכים שלכם. חשוב לציין שהגנה בבית או במשרד לא מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וחשוב להמשיך ולבצע פעולות נוספות של מיגון כמו שימוש בכספות הכל בהתאם לחפצים היקרים שנמצאים ברשותכם ואינם מבוטחים. המנעול הזה נותן הגנה מקיפה ואיכותית יותר, והשאלה היא מה קורה אם המנעול הזה נתקע? אז אנחנו כאן עם השירות המקצועי והמהיר שלנו מתקינים את כל סוגי המנעולים וגם מספקים שירותי פריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים והכל באופן אמין עם תעודת יושר ושירות מקצועי לבבי ואדיב, פריצת כספת.

 

פריצות כספת מנעול איכותי וחזק

 

רבים כיום בוחרים בהתקנת מנעול כספת שהוא מנעול עליון שמותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת, ולכן זהו מנעול שקשה מאד לפריצה כך שהוא נותן הגנה מרבית ואם הוא לא נפתח ויש בו תקלה, כמנעולנים מקצועיים אנו מעניקים גם שירותי פריצה ותיקון מנעול זה באופן ישר ואמין ביותר. מדובר במנעול חזק במיוחד שיוצר לראשונה עבור כספות ולאחר מכן התאימו את שיטת הנעילה שבו גם לדלתות בבתים פרטיים, או למוסדות ומשרדים. את מנעול הכספת מתקינים כאמצעי הגנה נוסף מעבר למנעול הראשי של הדלת כך שמנעול הכספת נותן לנו מיגון נוסף.

 

פריצת הכספת לבחור במנעול מסוג חזק

 

מנעול כספת הוא בעל יתרונות רבים בעיקר מפני פורצים, כי ברוב המקרים הפורץ יעדיף להתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להתעכב או להסתבך עם דלתות שיש בהן מנעול כספת. זה מנעול שנחשב לחזק וקשה מאד לפריצה ולכן הוא מעניק בטחון רב יותר וידיעה שהדלת כמעט בלתי ניתנת לפתיחה. המנעול החזק נחשב ליעיל נגד פורצים כי אם זה טוב עבור כספת זה בטח טוב עבור דלת הבית או המשרד, פריצת כספת.

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​