פריצת רכבים

כל התקלות הקשורות אל נעילת רכב, קורות בשעות הבלתי צפויות. למשל, אם אתם ממהרים לפגישה חשובה או כאשר אתם חוזרים מאירוע או בילוי לילי והרכב אינו נפתח. במקרים אלה, מומלץ כי תמיד יהיה לכם מס' טלפון של פורץ רכבים מיומן ותחת רישיון, כך שתהיו סמוכים ובטוחים כי לא ייגרם נזק למנעול או שתצטרכו לפרוץ את שמשת הרכב בכדי לפתוח אותו ואז הנזק יהיה רב יותר. כל מנעולן אשר יגיע לפרוץ את רכבכם, יבקש את רישיונות רכבכם, על מנת שיהיה בטוח כי אכן אתם בעלי הרכב.

במידה והזמנתם פורץ רכבים אשר אינו מבקש מכם את רישיונות הרכב, סימן שמדובר על חובב ולא מקצוען וכדאי להזמין פורץ מקצועי המתמחה בפריצת כל סוגי הרכבים. כבר בשיחה עם המנעולן, הוא ישאל אתכם לגבי סוג הרכב והשנתון על מנת שידע אילו כלי פריצה מקצועיים יהיה עליו הביא עמו.

 

פורץ רכבים מקצועי שיודע לפרוץ גם את הרכבים המשוכללים ביותר

 

עם השנים, גם מנגנוני נעילת הרכב, הפכו למשוכללים יותר ולכן, כאשר אתם מזמינים פורץ רכבים מקצועי, עליו יהיה לדעת לפרוץ את כל סוגי המנעולים גם ברכבים המשוכללים ביותר. כדאי כי תשוו את מחירי פריצת הרכב, לפני שתזמינו איש מקצוע שיוכל לפרוץ את רכבכם. יש לדעת כי תעריף לילה יהיה  שונה ויקר בהרבה מאשר תעריף בשעות היום וכן, אם מדובר בערבי שבת וחג, גם תעריף זה יהיה יקר יותר ויש להשוות בין חברות מנעולנות ידועות.

גלו אחריות ובקשו מבעל מקצוע כגון פורץ רכבים את הרישיונות ותעודות הסמכה. אישור ממשטרת ישראל הינו חשוב וכדאי כי תראו את הרישיונות הנחוצים , היות ומדובר על מקצוע רגיש במיוחד שמחייב גם אחריות מצדכם. יש לציין כי המחירים של פריצת רכב, יהיו שונים. ככל שהנעילה ברכב תהה מורכבת יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.

 

לפנות לחברת מנעולנות ידועה שמתמחה גם בפריצת רכב

 

כאשר אינכם יכולים להיכנס לרכבכם ונתקעתם מחוץ לרכב, מומלץ להתקשר עם חברה העוסקת שנים במנעולנות רכב שנים. אחת החברות הבולטות היא מוראד מנעולים אשר קיימת מזה שנים רבות והיא בפריסה ארצית. לחברה, אישור מטעם משטרת ישראל, היא מעניקה שירותי חירום, מוכרת שלטים לרכבים ומציעה שירותי דרך לרכבים וכן, פורצת את כל סוגי הדלתות, מתמחה בפריצת כספות וכן, פורצת ליאכטות.

 

החברה מחזיקה במנעולנים וותיקים מן השורה הראשונה אשר כל העת ממשיכים לעבור השתלמויות בכדי ללמוד לפרוץ מנעולים חדשים ומתוחכמים שיצאו לשוק. החברה מעניקה אחריות על עבודתה וכן, מציעה ללקוחותיה שירות אדיב , אמין, מקצועי ומיומן. העדיפות הראשונה של חברת מוראד מנעולים הינה הלקוחות שנמצאים חסרי אונים מחוץ לביתם, לבית העסק או לרכבם ולכן עושה ככל שביכולתה להגיע מהר ולחלץ אותם ממצבים לא נעימים

 

פריצת רכבים
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​