פריצת מנעולים

הדור הבא של פריצת מנעולים

 

פריצת מנעולים מתבצעת כיום על ידי אנשי מקצוע מנוסים עם אישור מטעם משטרת ישראל. האישור מעיד על כך שהפורץ עבר הסמכה ויש לו את הניסיון הנדרש על מנת להתמודד עם התקלות הנפוצות במנעולים ובדלתות. כמו כן, אישור מטעם משטרת ישראל הוא חלק בלתי נפרד מהגנה על זכויות הלקוח. מנעולן עם אישור של המשטרה נמצא תחת פיקוח והוא מחויב לשורה ארוכה של כללי בטיחות. רק פורץ מן הסוג הזה מסוגל להתמודד עם התקלות הנפוצות ולשמור על האינטרס של הלקוח בטווח הקצר והארוך.

הדור הבא של פריצת מנעולים כבר כאן ואין סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אנחנו בחברת מוראד מנעולים מכירים היטב את הענף ועומדים לרשות לקוחות בכל רחבי הארץ. לאורך השנים סיפקנו שירותי פריצה לבעלי דירות ובתים, חנויות ועסקים ומוסדות ציבור. אנחנו מתמחים בשירותי חירום ומציעים גם מכירת שלטים לרכבים במחירים נוחים. חברת מוראד מנעולים גאה להיות חברה בארגון המנעולנים ומאחוריה אלפי פרויקטים מוצלחים. נציגי החברה מכירים את כל החידושים האחרונים בענף המנעולים ושומרים על קשר עם יצרני המנעולים המובילים בעולם.

 

מתי מזמינים שירותי פריצת מנעולים?

 

אף פעם לא תוכלו לדעת מתי תזדקקו לשירותי פריצה. המנעולים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ואנחנו משתמשים בהם בבית, ברכב ובעבודה. מטרת הפריצה היא להתמודד עם תקלה נקודתית ולעזור ללקוח לחזור לשגרה במהירות. בנוסף, אפשר להזמין שירותי פריצה לאחר אובדן של צרור מפתחות או בעקבות גניבה ושוד. איתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר ולהמשיך לישון בשקט ללא דאגות.

מלבד פריצת מנעולים, עם חברת מוראד מנעולים תוכלו לקבל גם שירותי שכפול מפתחות בבית הלקוח ושכפול שלטים לשערי כניסה. אנחנו מרכזים את כל השירותים תחת קורת גג אחת על מנת לסייע ללקוח ויש לנו את הניסיון הנדרש על מנת להתמודד גם עם תקלות נדירות.

השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם אחד מנציגי החברה. בואו לקבל הצעת מחיר מסודרת על פריצת מנעולים ותגלו פתרונות ברמה שלא הכרתם.

פריצת מנעולים
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​