050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

פריצת כספת

פריצת כספת​

לא עובד בשבת​

המדריך המלא לפריצת כספת 

 

לרוב יש לך כספת בבית שבה אתה שומר את הדברים החשובים לך באמת כמו תכשיטים יקרים, דרכונים וכל דבר יוקרתי שאתה רוצה לשמור עליו, בדרך כלל נמצא בכספת, אבל מה קורה אם יום אחד אתה מוצא את עצמך לא מסוגל לפתוח את הכספת רק בגלל שהיא כבר התיישנה והמנגנון שלה כבר פגום או שפשוט שכחת את הקוד לכספת.

 

בכל מצב שאתה נתקל בו מומלץ לנסות לפתוח אותה עם מפתחות של הכספת במידה ויש לך אותם, במקרה שבו אין לך מפתחות לכספת, תצטרך להזמין מנעולן מקצועי בתחום שמתמחה בכספת שיש אצלך כדי שיוכל לפרוץ לך אותה מבלי לגרום לנזק בלתי הפיך.

 

כמובן אם הכספת כבר ישנה מאוד אז מומלץ להחליף אותה שכן גם לא יהיה ניתן לפרוץ אותה בצורה הרגילה אלא רק על ידי שבירת הכספת.

 

בכל מצב שבו אתה נתקל מאוד חשוב לפני התייעצות לבקש ממנעולן מקצוען בתחום שיש לו תעודות יושרה והסמכה ממשטרת ישראל, להראות לך את התעודות האלו.

 

ורק אז לבקש ייעוץ מקצועי ובאמת לקבל מענה אמיתי על הצרכים שלך, כמו למשל, להבין אם למנעולן יש לו ידע על הכספת שלך ויכול בלי הרבה נזק לפרוץ אותה, כדי שלא תצטרך לקנות כספת חדשה.

 

מהם סוגי פריצות כספת שבעל מקצוע ישתמש בהם?

 

יש לך תמיד את האפשרות לפרוץ כספת על ידי שבירת הכספת עם פטיש ואזמל, שזאת גם אפשרות אבל בהחלט לא האפשרות שמנעולן מקצועי ישתמש בה, מאחר שמדובר על המון עבודה שבסופה אתה צריך לקנות כספת חדשה, והמחיר שאתה משלם גבוה מאוד, רק מנעולן חובבן ישתמש בשיטה הזאת ומומלץ לברר לפני ממנעולן, באיזו שיטה מתכוון להשתמש כדי להימנע מהפתעות לא נעימות.

 

האפשרות השנייה היא פריצת כספת בעזרת קידוח חור בתוך הכספת ואז שחרור המנגנון נעילה, בשיטה הזאת הרבה אנשי מקצוע ישתמשו אבל בסופו של דבר זאת שיטה שפוגעת בכספת לאורך זמן והיא הופכת להיות פחות ממוגנת.

 

והאפשרות השלישית שבאמת הכי יעילה היא בעזרת מכשירים חשמליים או אלקטרונים שיתנו לך גישה לכספת מבלי להזיק לה ולתקינות העבודה שלה, זאת השיטה הכי יעילה והיא המומלצת ביותר. אך רק מנעולן מקצוען יוכל לעשות לך אותה בגלל הכלים היקרים הנדרשים.

 

כמובן כל סוגי פריצת הכספות תלויה מאוד בכספת עצמה ובמצב שלה, אם הכספת אינה תקינה מבחינה מכאנית, עדיף יהיה לפרוץ אותה בעזרת פטיש ואזמל ואז לקנות כספת חדשה.

 

תמיד מומלץ להתייעץ עם מנעולן לפני הזמנתו בכל מקרה של פריצת הכספת.