050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

פריצת דלת פלדלת

לא עובד בשבת​

כל הדרכים לביצוע פריצת דלת פלדלת בלי מאמץ

 

יכול לקרות מצב שבו נתקע כשאין לנו אפשרות להיכנס לפתח הבית כי המנעול אינו תקין או כי המפתח נשבר בתוך הדלת או שננעלה הדלת והמפתחות נשארו בבית, קודם כל לפני שאתה רוצה לבצע פריצת דלת פלדלת, מומלץ לברר אם יש לך מפתח נוסף אצל השכנים או ברכב, זה יכול להציל אותך באופן משמעותי ומעלויות מיותרות.

 

אבל אם אין לך את האפשרות הזאת ויש לך רק מפתח יחיד ואין לך דרך אחרת להיכנס לפתח הבית תדע שפריצת דלת פלדלת יחסית קלה בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, זה שהדלת עשויות פלדה לא אומר שהיא בלתי ניתנת לפריצה.

 

קודם כל יש את האפשרות הראשונה והכי קלה במידה ויש לך ג'ק ברכב, אתה תמיד יכול להשתמש במרווח של המשקוף לדלת פלדלת כדי להפעיל לחץ בקלות על הדלת לעקם את המנעול של הדלת ולפרוץ אותה במהירות.

 

או שאתה יכול להשתמש בלום על ידי כוח פיזי והפעלת כוח על הלום כדי לעקם את המנעול, זה יכול לקחת לך קצת יותר זמן והרבה כוח כדי לבצע את הפריצה של הדלת.

 

אפשרות נוספת היא פשוט לדפוק על המנעול עם פטיש ואזמל עד שנשבר המנעול, האפשרות הזאת רק מרעישה יותר מהשאר ועדיין מאוד אפקטיבית.

 

אז למה כדאי להזמין מנעולן לפריצת דלת לפלדלת ?

 

נכון שכל האפשרויות של פריצת דלת פלדלת נשמעות קצת יותר מסובכות ממה שתיארנו, בפועל זה יותר מסובך ממה שזה נשמע, רק לבעל מקצוע אמין ומקצועי יהיה לו את הניסיון והידע לבצע פריצה לדלת פלדלת בלי מאמץ.

 

בנוסף מנעולן מקצוען ידע לפרוץ לך דלת בדרכים נוספות שאינם דורשות ממך לפגוע בדלת עצמה ואחר כך להחליף אותה בדלת חדשה, מנעולן מקצוען חד משמעית חוסך לך המון כסף על הדרך.

 

בנוסף במקום להיתקע ולנסות לפרוץ את הדלת פלדלת במשך שעה בלי התקדמות, מנעולן לפריצת דלת פלדלת יעשה לך את העבודה בכמה דקות בודדות ויחסוך לך המון כאבי ראש מיותרים.

 

מנעולן מנוסה יש לו ניסיון רחב בתחום וכמובן מחירים קבועים מראש לפריצת דלת פלדלת, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע לפני ביצוע הפריצה על מחירים שהוא גובה על השירות כדי להימנע מהפתעות מיותרות.

 

ומה שחשוב לרוב האנשים זאת הנוחות והרוגע הנפשי, כשאתה יכול לסמוך על מנעולן שיעשה לך עבודה מהירה כדי שתוכל להמשיך ביום שלך לדברים שבאמת חשובים לך במקום לבזבז המון זמן יקר ולנסות לחסוך כמה שקלים ותוך כדי אפילו לעשות נזק גדול יותר ולשלם יותר.

 

פריצות דלתות לפלדלת

 

אם גם לכם יש דלת פלדלת ואינכם מצליחים לפתוח אותה, אם משום שאינכם מצליחים לסובב את הצילינדר או ללחוץ על ידית הדלת, אם משום שאיבדתם את המפתחות שלכם ואם בגלל שנתקע לכם המפתח בדלת, חשוב לפנות אל מנעולן המומחה בתחום פריצת דלת לפלדלת.

 

מהי דלת פלדלת

 

הדבר הראשון שיש לדעת הוא מהי אותה דלת פלדלת עליה אנחנו כותבים במאמר זה. דלת פלדלת היא דלת שהתחילה את דרכה בעולם הדלתות בשנת 77' כשבתוכה מנעול של חברת רב-בריח. דלת זו בנויה משתי שכבות עבות של פלדה מגולוונת ומערכת נעילה המכונה מערכת רב בריחית וזאת משום שהבריחים שלה מתחברים לפיאות של משקוף הדלת. בדלת הפלדלת יש 7 בריחים וצילינדרים מיוחדים אשר ידועים כצילינדרים אותם קשה לפרוץ. אז מה צריך לדעת לגבי פריצת דלת לפלדלת? התחילו לקרוא את הפסקה הבאה..

 

 

פריצת דלת לפלדלת

דלתות פלדלת הן דלתות פלדה עם מנעול רב בריח, אותו קשה מאוד לפרוץ. מסיבה זו חשוב לוודא עם המנעולן וזאת טרם הזמנתו שהוא כן מומחה בתחום ובעל ניסיון בפריצת דלתות פלדלת. הדבר השני הוא שאתם צריכים להכין את עצמכם מראש שמדובר על משימה מורכבת וככל שהפריצה יותר מורכבת כך גם שכר העבודה. לאחר שהמנעולן מאשר שהוא אכן מנעולן מוסמך ובעל היתר של המשטרה לפריצת מנעולים של דלתות ורכבים חשוב לברר האם הוא מגיע אל המיקום שלכם וכמובן לוודא שבמקרה הצורך יש לו זמינות גבוהה (תמיד עדיף לבחור בחברה המעסיקה מנעולנים המומחים גם בתחום פריצת דלת לפלדלת ומספקת שירותים במהלך כל היממה). 

 

הפריצה – הלכה למעשה

אם עד עכשיו השתעשעתם ברעיון של פריצת מנעול דלת הפלדלת שלכם לבד, הגיע הזמן לנוח את העניין, שכן מדובר על פריצה מורכבת ופעולה לא במקום יכולה לגרום לנזק והוצאה כספית גבוהה יותר מאשר השכרת שירותיו של מנעולן מוסמך, המומחה בתחום פריצה לדלת פלדלת. תהליך הפריצה תמיד יותאם למצב, אך בדרך כלל במהלך פריצת דלת לפלדלת יחתוך את הידית של הדלת וזאת באמצעות מכשור ייעודי ויפתח  את המנעול באמצעות מברגה מיוחדת. לסיום, תמיד חשוב לוודא עם המנעולן וזאת טרם תחילת עבודתו, ששכר העבודה שלו כולל מע"מ וכמובן התקנת צילינדר.

 

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את אותה חברה שמציעה זמנית במהלך כל שעות היממה של מנעולנים מוסמכים אשר מומחים גם בפריצת דלתות פלדלת וכמובן אחריות על העבודה. בהצלחה!