פריצת דלת טרוקה

 

איך מבצעים פריצת דלת טרוקה?

 

 חברת מוראד מנעולים מסוגלת לבצע עבורכם פריצת דלת טרוקה במהירות ובמחירים נוחים. לנו בחברה יש את הניסיון הנדרש בכל סוגי התקלות והמנעולים.

 

דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת על פריצת מנעולים, החלפת דלתות ושדרוג מערכות אזעקה והגנה. כל אחד מנציגי החברה מחזיק באישור מטעם משטרת ישראל ואנחנו מספקים שירותי פריצה ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

 

בנוסף, אפשר להזמין את שירותי הפריצה שלנו בכל ימות השבוע למעט שבת וגם בשעות הקטנות של הלילה.

 

פריצת דלת טרוקה מתבצעת במצב שבו הדלת לא נעולה אלא תקועה. זהו מצב נפוץ יחסית בדלתות עם ידית קבועה בצד החיצוני של הבית או המשרד. הידית נשארת סטטית ולכן לא זזה בעת אחיזתה.

 

הפתרון הוא לפתוח את הדלת על ידי הכנסה של הלשונית פנימה והפרדתו מהחור שבמשקוף הדלת, או שבירת הידית הסטטית ולאחר מכן אחיזת הסרן שנמצא בתוך הדלת.

 

הבחירה בין האפשרויות היא פונקציה של מצב הדלת והנעילה. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות ורצוי לתת עדיפות לחברה מקצועית כמו מוראד מנעולים.

 

למה להזמין את חברת מוראד מנעולים

 

לא כל פורץ מסוגל לבצע פריצת דלת טרוקה מבלי לגרום נזקים בלתי הפיכים. רק באמצעות הזמנה חברה מנוסה, מוכרת ואמינה כמו מוראד מנעולים תוכלו ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת.

 

אנחנו מכירים היטב את המצב של דלת טרוקה ויודעים איך להתמודד עם ידיות שמיוצרות על ידי חברות שונות.

 

לנו יש גם את ארגז הכלים הנדרש על מנת לפרוץ את הדלת במהירות ולמנוע תקלות חוזרות בעתיד. אנחנו מתחייבים לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר ומציעים גם מחירים נוחים שיאפשרו לכם לשמור על מסגרת התקציב.

 

לא מומלץ לנסות לפרוץ לבד את הדלת הטרוקה ותמיד עדיף להתקשר לאנשי מקצוע.

 

השאירו פרטים באתר של חברת מוראד מנעולים או חייגו כבר עכשיו לאחד הנציגים. בואו לשמוע על שירות מקצועי של פריצת דלת טרוקה ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. אנחנו נפתור עבורכם את הבעיה ותוכלו לחזור לשגרה במהירות.

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​