פורץ דלתות

ישנם מצבים שבהם אנו חסרי אונים, כאשר אנו חוזרים  הביתה בשעות הלילה המאוחרות והדלת לא נפתחת בגלל שהמנעול נשבר או המפתח או שישנה תקלה אחרת במנעול דלת. במקרה זה, יש להזמין פורץ דלתות,אשר מתמחה בכל סוגי המנעולים גגם אלה שהם מאוד מתוחכמים. יש לפנות לשירות מנעולן אשר עובד 24 שעות ביממה. במידה והדלת שלכם הינה מסוג הדלתות שניתן לפתוח אותה מבחוץ באמצעות מפתח, תוכלו להיקלע לבעיה זו לעיתים קרובות למדי. טריקה קלה של הדלת, כאשר המפתח נמצא בתוכה, תגרום לכם לסיטואציות לא נעימות ואפילו מתסכלות.

ישנם חברות מנעולנות אשר יכולות להציע לכם פתרונות שונים למנעולי הדלת, מה שיהווה פתרון יעיל ופחות מצבים לא נעימים אשר בהם תצטרכו לקרוא לבעל מקצוע כגון פורץ דלתות, כאשר לפעמים יש להזעיקו גם באמצע הלילה, מה שמייקר את השירות בהרבה יותר.

 

אם נתקלתם מחוץ לבית או לבית העסק כדאי לפעול במתינות ולא בלחץ

 

אם תילחצו כאשר אתם מבינים כי נתקלתם מחוץ לבית או לעסק, הדברים יתנהלו קשה יותר. ראשית יש לחשוב בהיגיון ולהחזיק תמיד טלפון של פורץ דלתות מקצועי, כזה שאתם סומכים עליו. יש לברר אם המנעולן הוא בעל רישיון , היות ומדובר במקצוע רגיש הדורש רישיון ותעודת יושר מהמשטרה. מומלץ תמיד לסמוך על המלצות של מכרים או חברים, במידה ועדיין אין לכם פורץ מנעולים קבוע.

יש לדעת, כי גם מנעול שסיים את תפקידו יעמיד אתכם בפני בעיה, כאשר תיתקעו מחוץ לעסק , לדירה או לבית. ראשית כדאי לקבל טיפים שיכולים לסייע לכם ולמנוע מכם להזמין פורץ מנעולים. למשל, אם תחזיקו במקום קבוע שרק אתם יודעים, מפתח רזרבי  נוסף. אם רה ששכחתם את המפתח ואתם מעניינים להיכנס לבית או לעסק, תמיד יהיה לכם מפתח שיוכל להציל אתכם.

 

צוות מנעולנים מקצועיים בפריסה ארצית

 

יש לאסוף נתונים לגבי חברות המציעות שירותי מנעולנות. אם הם בפריסה ארצית, אם הם עובדים 24 שעות ביממה וכדומה. אחת החברות האמינות והוותיקות בתחום המנעולנות, הינה חברת  מוראד מנעולים, אשר מעמידה לרשותכם צוות מיומן ומקצועי של מנעולנים בפריסה ארצית. החברה עובדת 24 שעות סביב השעון, מלבד ימי שבת. החברה מתמחה בכל סוגי המנעולים ושירותיה כוללים: פרימת כספות, פריצת דלתות, פריצת רכבים, פריצה ליאכטות ועוד. החברה תשלח לכם במהירות האפשרית מנעולן זמין הנמצא באזור מגוריכם או באזור בית העסק, כך שהשירות יהיה מהיר, מקצועי ויעיל. החברה מציעה שירותים נוספים כגון: שירותי חירום, מכירת שלטים לרכבים, שירות לשערי כניסה  וכל זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

לחברה וותק וניסיון של שנים והיא עובדת תחת אישור של משטרת ישראל. תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי השירות הינו אדיב ויעיל והחברה  כבר פרצה הרבה סוגים של דלתות, מכוניות כספות והיא רואה בלקוחותיה עדיפות ראשונה.

 

פורץ דלתות
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​