פורץ רכבים

נעלתם את הרכב והמפתח נשאר בפנים? הבטחתם לעצמכם להיות ערניים אבל איכשהו, המפתח חמק מהידיים שלכם? בצורה זו או אחרת, הרכב ננעל תמיד ברגעים הכי לא מתאימים לכך – כשאנחנו בדרך לעבודה ובאיחור, כשצריך להוריד את הילדים בגן או בבית הספר, כשאנחנו רוצים להגיע לפגישה סופר חשובה בזמן וכשהבטחנו לעצמנו שזה לא יקרה שוב. אבל זה קורה.

 

הזמנת פורץ רכבים ברגע שהרכב ננעל לרוב מתבצעת בצורה פזיזה ולא מתוכננת. בינינו, מי מאיתנו מתכנן שהרכב שלו יינעל בדיוק בשעה מסוימת ובתאריך מסוים? הודות לפורץ רכבים מוסמך, תוכלו להיות רגועים שהרכב שלכם יחזור לשרת אתכם במינימום זמן. אבל לא פחות חשוב מכך, הוא להבטיח שגם לאחר פריצת הרכב, תוכלו להתקין מחדש את המערכת המתאימה.

 

פריצת רכבים

הזמנת פורץ רכבים לא מורשה לעתים רבות יכולה להוות סיכון. אם פורץ הרכבים אינו בעל ניסיון מתאים ואין לו את היכולת להתמודד כמו שצריך עם הבעיה, אזי תיקון הרכב על ידי אותו פורץ רכבים עלול לפגוע בערכו של האוטו ולגרום לבעיות עתידיות בהתקנת מנעולים חדשים או בפתיחה וסגירה של הרכב.

 

פורץ רכבים מקצועי הוא אדם שעבר קורס רלוונטי בתחום ומכיר את כל התת תחומים הקשורים, כגון הסמכה בנושאי שיטות פריצה שונות והחלפת מנגנונים, התקלות האפשריות שיכול מנעולן להיתקל בהן בעת פריצת רכב בשטח, התקנה של קודנים אלקטרוניים חלופיים, שיטות שונות לפריצה של רכבים בעלי מנגנונים מיוחדים, כל נושא החשמל וההתמודדות אתו, מידת האחריות המקצועית של פורץ רכבים בנוגע לעבודה שהוא מבצע ועוד.

 

רוצים להיות בטוחים שהרכב שלכם יקבל אחריות גם לאחר הטיפול של פורץ רכבים? ודאו כי הוא עבר את ההסמכה המתאימה לביצוע העבודה וכי יש לו ניסיון בתחום הרלוונטי, שהוא מכיר את התחום ויכול לתת מענה מקצועי לבעיה שלכם, תוך הסתמכות על ידע מקצועי ועל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הכוללות את השיפורים האחרונים המשמעותיים בתחום האבטחה.

 

רק באמצעות שירותים של פורץ רכבים מקצועי תוכלו להיות בטוחים ורגועים שכל תיקון שיתבצע, יגבה את הרכב שלכם ויעניק לכם את האחריות הדרושה על התיקונים כך שגם לאחר התיקון, גם אם תהיה תקלה כלשהי, יהיה אל מי לפנות.

פורץ רכבים מקצועי הוא אדם שיש לו את הניסיון המתאים לעיסוק בתחום, יכול לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום ולגבות אתכם בכל מקרה של תקלה עתידית ברכב.

פורץ רכבים
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​