פורץ דלתות

התפקיד של פורץ דלתות 

 

פורץ דלתות מחזיק באחד התפקידים החשובים ביותר שקיימים. היות וכולנו רוצים לשמור על פרטיות ותחושת ביטחון, דלת היא חלק בלתי נפרד מהסביבה שלנו בבית ובמשרד.

 

הבעיה היא שדלתות עלולות לסבול מבלאי ושחיקה. כל תקלה בדלת פוגעת באיכות החיים וגורמת נזקים בלתי הפיכים. התפקיד של פורץ דלתות הוא לפתור את הבעיה במהירות ולמנוע ממנה לחזור. במקביל, הוא צריך לשמור על יחס אישי ושירות אמין לכל לקוח.

 

אנחנו בחברת מוראד מנעולים מכירים היטב את החשיבות של תפקיד הפורץ. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בהסמכת מנעולים ויש לנו אישור מטעם משטרת ישראל. אנחנו מרכזים מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת וכך חוסכים לכם זמן, כסף והוצאות.

 

אפשר ליצור קשר עם אחד הנציגים שלנו מסביב לשעון למעט שבת ולהזמין את השירות בהתראה מיידית. כמו כן, אנשי המקצוע של מוראד מנעולים מסוגלים לפרוץ את כל סוגי הדלתות מבלי לגרום להן נזקים נוספים.

 

 מה הקשר בין פורץ מוסמך לבין מוצרי נעילה

 

כל פורץ דלתות עובד בצורה שונה. יש פורצים שמתמחים רק במוצרי נעילה כמו צילינדרים לדלתות, לעומת פורצים שמסוגלים להתמודד גם עם מנעולי תריסים, מנעולי סורגים, מנעולי ג'ואל וכן הלאה.

 

הלקוח צריך לבדוק מראש איזה סוג של שירות מתאים לו ורק לאחר מכן ליצור קשר עם הפורץ המתאים למשימה.

 

פורץ ברמה גבוהה עוקב אחר עדכונים בענף המנעולנות ויש לו ארגז כלים מגוון כדי לפתור את הבעיות של הלקוח. מלבד הפריצה הסטנדרטית, הפורץ חייב לדעת כיצד להתמודד עם מנעולים ביומטריים ולבצע לעיתים גם פריצה ממוחשבת. פורץ ברמה גבוהה יוסמך לתפקיד על ידי אנשי מקצוע מנוסים והוא יעשה הכל לטובת הלקוח.

 

בסופו של דבר, התפקיד של פורץ דלתות הוא לטפל בבעיות קיימות ולמנוע נזקים נוספים בעתיד. הפורץ עובר הסמכה מיוחדת והוא מחזיק באישור מטעם משטרת ישראל.

 

אנחנו בחברת מוראד מנעולים גאים להעסיק פורצים מקצועיים עם ניסיון משמעותי. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ונוכל לפתור לכם את כל בעיות המנעולנות במקום אחד. 

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​