050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

פורץ דלתות

פורץ דלתות​

לא עובד בשבת​

איך לזהות פורץ דלתות מקצוען שיודע את העבודה?

 

קרה לך פעם שנתקעת בלי מפתחות לבית כשהדלת נעולה ואין לך איך לפתוח אותה?

או שהשארת מפתחות בתוך הרכב בטעות, וכשסגרת את הדלת, הרכב ננעל אוטומטית ונשארת בלי אפשרות לפתוח אותו?

 

זה קורה לכולם, וכשזה קורה אתה פשוט מרגיש חסר אונים באותו הרגע, לא יודע מה לעשות?

במצב הזה הכי קל לחפש את הפורץ הדלתות הראשון בגוגל ואותו להזמין, בלי לבדוק עליו כלום מראש, בלי חוות דעת וככה אתה יכול למצוא את עצמך משלם אחר כך על מנעול חדש לבית או לרכב שלך.

 

אז כדי להימנע ממצב כזה, קודם כל תנשום עמוק, ותבדוק מיהו הפורץ דלתות שמספיק אמין ויש לו ידע מקצועי רחב בנושא, כולל תעודות הסמכה ממשטרת ישראל, שמעידה שהוא מקצוען בתחום ויספק לך שירות אמין ואיכותי.

 

לא כל דלת היא קלה לפריצה, יש דלתות שונות עם סוגי מנעולים שונים, ולפעמים יכול להיות שלפורץ דלתות ייקח יותר זמן מהצפוי לפרוץ לך את הדלת, אך פורץ מקצוען ידע להגיד לך את הזמן המקסימלי הנדרש לפרוץ לך את הדלת לרכב או לבית שלך.

 

ותזכור, תמיד עדיף שייקח לפורץ המקצוען יותר זמן לפרוץ לך את הדלת מאשר אחר כך לשלם הרבה יותר על החלפת מנעול.

 

כמובן לפעמים אחרי פריצת הדלת יכולים להתגלות פגמים במנעול ואז לא ניתן יהיה להרכיב אותו מחדש, ויהיה עדיף להחליף אותו מאשר לנסות להרכיב ואז פעם הבאה לא ניתן יהיה לפתוח את הדלת בכלל.

 

ולכן מאוד מומלץ להתייעץ עם פורץ דלתות מקצוען בתחום שיש לו תעודות הסמכה ממשטרת ישראל ויש לו חוות דעת של לקוחות מרוצים, אחרי שמצאת איש מקצוע אמין מומלץ לך לשמור את מספר הטלפון שלו לפעמים הבאות או אפילו להביא לחברים במקרה הצורך.

 

מהם התקלות הנפוצות להזמנת פורץ של דלתות ?

 

הצורך להזמנת פורץ דלתות יכול לנבוע מסיבות שונות, אחת הסיבות לפריצת דלת יכולה לנבוע כשאתה שוכח מפתח בתוך הבית והדלת ננעלת לבד ואז אין לך דרך לחזור לבית, אותו מצב יכול לקרות עם נעילת דלתות של רכב, שנפוצה עוד יותר כיום. במצבים האלו, יותר תשומת לב הייתה פותרת את הבעיה מלכתחילה.

 

הסיבה השנייה יכול להיות כשהמפתח נשבר בתוך הדלת ואז אתה זקוק לפורץ דלתות מקצוען שיודע מה הוא עושה כדי שאחר כך לא יהיה צורך להחליף את המנעול לדלת שלך.

 

הסיבה השלישית יכולה להיות כשהמנגנון של הדלת נפגם מהתיישנות, ואז במקרה כזה תצטרך להחליף את המנעול לחדש בכל מקרה. 

 

לסיכום, אחרי שאתה יודע מיהו הפורץ דלתות אמין ומקצועי, מומלץ שתשמור את מספר הטלפון שלו לפעמים הבאות.