פורץ דלתות בחולון

 

כשזקוקים לאיש מקצוע, מחפשים מישהו שמוקד השירות שלו נמצא בסביבת המגורים שלנו. על אחת כמה וכמה כשמחפשים פורץ דלתות בחולון, כי מהירות ההגעה ליעד במקרים רבים היא אקוטית

 

מנעולן בעל ניסיון רב, פורץ דלתות בחולון, הוא אדם שלמד בקורס הכשרה, קיבל הסמכה ורישיון לעסוק בתחום זה. תהליך פירוק מנעולים וצילינדרים הוא תהליך מורכב הדורש תכנון מראש, חשיבה וסבלנות רבה.

 

מנעולן שינסה לבצע את הפריצה במהירות ללא מחשבה עמוקה, לא יצליח במקרים רבים לבצע את המוטל עליו. רק מנעולנים בעלי ותק וידע טכני מקיף, מסוגלים לפתור בעיות סבוכות מאין אלה.

 

פורץ דלתות מחולון, הוא אדם מוכר בעיר, ולקוחות מכל עבר ממליצים עליו לאור המשימות המוצלחות שביצע עבורם בפריצת דלתות כניסה, דלתות חדרים או דלתות חדרי שירותים בביתם או במשרדם.

 

עבודה רבה מבצע פורץ הדלתות מחולון גם במפעלים ברחבי העיר, במוסדות ציבור, בבית העיריה בתי ספר, גני ילדים, בנקים ובתי אבות. הזמינות, האמינות והמחירים ההוגנים יצרו עבורו מגוון רחב של לקוחות שחוזרים אליו שוב ושוב וממליצים עליו גם לחבריהם ולמכריהם.

 

פריצת דלתות מתבצעת הרבה פעמים עקב בעיה בצילינדר, אם מדובר בבעיה מכנית פורץ המנעולים מחולון מפרק את הצילינדר ועל פי מצבו ממליץ ללקוח אם כדאי לנסות לתקן את הבעיה המכנית, להתקין שוב את המנעול ולקוות שתקלה מסוג זה לא תקרה שוב. אם הדלת תינעל שוב ולא תהיה אפשרות לפתוח אותה אז לא תהיה ברירה אלא להתקין מנעול חדש. במקרה של תקלה מכנית שאינה ניתנת לפתרון, לא כדאי לקחת את הסיכון שלא נוכל לפתוח את הדלת, ועדיף לרכוש ולהתקין צילינדר חדש.

 

אם מפרקים צילינדר ישן ורואים שהוא נשחק עקב שימוש רב, וקיים בו בלאי טבעי לאור שנות העבודה הרבות, ימליץ המנעולן מחולון להחליף את הצילינדר במנעול חדש כך שלא יוצרו בעיות דומות בעתיד.

 

פורץ הכספות מחולון מתמחה גם בפריצת דלתות לרכבים במקרים שבהם אבד המפתח או שהמפתח נותר בתוך הרכב אך דלתותיו ננעלו אוטומטית. במקרה זה מברר המנעולן בשלב ראשון אם אכן האדם שהזמין אותו הוא בעל הרכב ובעזרת כלי עבודה מסובב אט אט את המנעול ומצליח ברוב המקרים לפתוח את הדלת.

 

פורץ הדלתות מחולון, עוסק גם בפתיחת דלתות של כספות שבעליהן לא יכול לפתוח אותן, זה קורה עקב בעיה מכאנית או עקב העובדה שהקוד הסודי אינו פותח את הדלת כבעבר. באסטרטגיה הנכונה עם המון סבלנות, מצליח המנעולן בדרך כלל לפתוח את דלת הכספת. 

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​