מנעולן רכב

מנעולנים לרכב עבודה מקצועית של פורץ רכבים

 

אנו מכירים רבות את התופעה בה רבים מגיעים למצב שבו הם זקוקים לעבודה מקצועית של פורץ רכב. למשל כאשר הם שוכחים את המפתח של הרכב בתוכו, והרכב ננעל, או כאשר רבים מאבדים את מפתחות הרכב שלהם ולא מוצאים עוד מפתחות. חשוב מאוד להבין שלא כל אחד יכול נותן שירותים מקצועיים ויכול לבצע את עבודת פריצת רכבים בצורה טובה, מנעולן לרכב.

 

מנעולנים לרכבים לקבל שירות מקצועי

 

אז אתם רוצים להיות בטוחים שבחרתם במנעולן מקצועי שיבצע פריצה לרכב על הצד הטוב ביותר, יהיה גם ישר, אמין ומנוסה, ולא יפגע ברכב שלכם תוך כדי עבודה, הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק הוא את ההתמחות של המנעולן בפריצה של רכב מדגם כמו שלכם, אם יש לכם רכב מסוג מסוים עליכם לבחור פורץ מנעולים אשר יש לו התמחות בפריצה של סוג רכב זה ששונה מדגמים אחרים, מנעולן לרכב.

 

מנעולן לרכב להכיר את זוגי הרכבים

 

בייחוד כאשר אתם בוחרים מנעולן שמכיר היטב את סוג הרכב שלכם, הוא יכיר גם את מערכות הנעילה ברכב יכיר את החומרים ולכן הוא יודע מהן הדרכים הטובות ביותר לבצע פריצה. אולם חשוב מאוד לזכור שללא הבנה מקצועית של המנעולן באיזה סוג הרכב מדובר הוא עלול לבצע טעויות חמורות יותר שיגרמו לנזק לרכב, למשל נזק לפח וזה ידרוש מכם הוצאה כספית גדולה לתיקונים. לכן הקפידו לבדוק את החברה המבצעת עם הניסיון המקצועי של המנעולן בו אתם בוחרים כך שתהיו בטוחים שהוא אכן יודע לבצע את הפריצה ברכב מהסוג שלכם על הצד הטוב ביותר. וכאשר מדובר בפריצה של מנעולים מתקדמים, למשל אם יש לכם רכב חדש מיצור של השנים האחרונות, בוודאי מערכת הנעילה בו מתקדמת יותר מאצל רכבים אחרים, ואפילו יתכן ויש שם נעילה חשמלית והרבה יותר קשה לפרוץ את הרכב הזה. לכן חשוב להיות בטוחים שהמנעולן בו אתם בוחרים לא רק מכיר את סוג הרכב שלכם, אלא מתמחה בפריצה של מערכת נעילה כמו שהוא מכיר היטב את סוג הרכב שלכם. לדוגמא, אם זהו רכב מסוג יונדאי עם נעילה חשמלית מתקדמת המנעולן צריך להיות גם בעל ידע בנושא חשמל רכב, כדי לא לגרום לנזק מהותי יותר לרכב שלכם. לכן הקפידו לבדוק היטב את המנעולן בו אתם בוחרים, בקשו המלצות קבלו יעוץ מקדים ובדקו לקוחות ממליצים קודמים שניסו כבר את שירותי החברה.

מנעולן רכב
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​