מנעולן מוסמך​

הביטחון האישי שלנו הוא בין האלמנטים החשובים ביותר ליצירת איכות חיים, תחושת שלווה ואפילו שמחת חיים. אדם שאינו רגוע ובטוח כי נכסיו, הרוחניים והחומריים, בטוחים ומוגנים, יחוש חרדה מתמדת וחוסר ביטחון בסיסי בחיים, מה שיקשה עליו להשקיע את המשאבים הנפשיים שלו בתחומים חדשים בחיים.

 

על  מנת ליצור את הביטחון הבסיסי והחיוני כל כך לשמירה על חיוניות ועל שמחת חיים, חשוב להבטיח את התשתיות המשמשות לכך. באופן זה למשל, חשוב שלא להתפשר על אמצעי הנעילה של הרכב, על אבטחה של החפצים היקרים לנו, על נעילת הבית כשאנחנו יוצאים ושמירה על נכסים הכוללים מידע חיוני, תכשיטים וציוד אחר שאנחנו רוצים לשמור עליו לשנים רבות. כדי להיות בטוחים שאנחנו שומרים על הציוד שלנו ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לפחד מפריצות ומבלי לישון עם עין אחת פקוחה, חשוב להיעזר בשירותיו של מנעולן מוסמך ולאבטח את הציוד שלנו תוך שימוש בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות.

 

התמקצעות בתחום המנעולנות

 

עד לפני שנים מספר, תחום המנעולנות סבל מהיעדר פיקוח וחקיקה רופפת ביותר. בדיוק כמו בקרב טכנאים בתחומים שונים, מנעולנים נכנסו לתחום ללא כל ניסיון קודם מתוך מטרה למצוא מקצוע סביר. למרבה הצער, היעדר חקיקה ופיקוח אלו הביאו למצב שחובבנים בתחום גרמו נזקים לנכסים של אנשים ולציוד שנזקק לאבטחה מקסימלית.

 

גניבות, ניסיונות לפריצה וסכנות אחרות – אלו הם רק חלק מהגורמים שהביאו את המנעולנים המוסמכים בתחום לבקש ליצור חקיקה הולמת ולייסד סטטוס קוו הנדרש ממנעולנים. למעשה, לא עבר זמן רב עד שמערכות האבטחה והנעילה הלכו והשתכללו גם הן בשל התקדמות בתחומים טכנולוגיים שונים, התקדמות אשר באה לידי ביטוי גם בתחום האבטחה עצמו. באופן זה, מערכות נעילה שהיו עד לא מזמן מבוססות על טכניקות נעילה פשוטות והיו גם פשוטות וקלות ביותר לפריצה – כבר נחשבות ללא יעילות כיום.

 

מערכות הנעילה כיום מצריכות התקנה על ידי מנעולן מוסמך שעבר את הקורס המתאים וההכשרה הרלוונטית בתחום. קורס מנעולן מוסמך מבוסס על מספר נושאים מרכזיים, בהם רוכש הלומד את כל המידע הדרוש לו על עולם המנעולנות והאבטחה, מתוודע אל הטכנולוגיות הקיימות ואלו שנולדו בשנים האחרונות, לומד לתת את המענה האפקטיבי ביותר לצורך באבטחה וכן מכיר את שיטות הנעילה השונות ומערכות האבטחה למיניהן, ביניהן מערכת נעילת רכב, כל נושא החשמל, נושא החיווט, הבדלים בין פריצות של מערכות נעילה שונות ועוד. רק מנעולן מוסמך יכול לתת את המענה המקצועי למי שמחפש ביטחון מקסימלי.

מנעולן מוסמך​
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​