מנעולן במרכז

אם נתקעתם מחוץ לרכב וזה בדיוק הזמן הכי לא מתאים לזה, דעו לכם שאתם לא לבד. באופן קרמתי או שככל הנראה, ידו של מרפי מעורבת בעניין, דווקא ברגעים הכי מלחיצים אנחנו נקלעים למצבים שמחריפים את הלחץ. אם יצאתם בלחץ לעבודה וידעתם שאתם הולכים לאחר, אבל בדיוק בזמן הכי לא מתאים גיליתם שאתם לכודים מחוץ לרכב – זה בדיוק הזמן להזמין מנעולן במרכז כדי לקבל חילוץ בהקדם האפשרי.

 

מה עושים אם נתקעתם מחוץ לרכב?

 

נהגים רבים אשר נקלעים למצב כזה בזמני לחץ, משאירים את הרכב במקומו ומעדיפים להגיע למקום העבודה במונית. חשוב לזכור שגם בזמנים לחוצים – עדיף לפעול בצורה שקולה ולא לקבל החלטות מתוך פאניקה שכן החלטות אלו אינן שקולות וברוב המקרים אינן מובילות לתוצאות חיוביות.

 

אם נתקעתם מחוץ לרכב והחלטתם בכל זאת להמתין למנעולן במרכז, ישנן כמה פעולות שחיוני לבצע לפני שאתם פונים למנעולן הראשון שמצאתם. ראשית, בררו שמדובר באדם שעבר את ההסמכה המתאימה ויכול לפרוץ לרכב בצורה מסודרת ומבלי לגרום לרכבכם נזקים שתיקונם יסתכם באלפי שקלים.

 

בשל היעדר חקיקה רלוונטית בתחום ומשום שלא קיימת אכיפה ראויה, ישנם לא מעט חובבנים ואנשים הששים "לגזור קופון" ולנצל את תמימותם ואת הלחץ של נהגים שזה עתה נתקעו מחוץ לרכב שלהם. על מנת לשמור על הרכב שלכם וגם על העו"ש, בקשו מהמנעולן לראות תעודת הסמכה לביצוע פריצות. ישנם סוגים שונים של הסמכות למנעולנים ולכן גם לא כל מנעולן יוכל לבצע את העבודה הרלוונטית.

 

פרמטר נוסף שחשוב לברר לפני שמזמינים מנעולן הוא הניסיון והוותק שלו בתחום. מנעולן בעל ניסיון רב שנים יוכל לבצע עבודה מהירה, מדויקת, מקצועית ומותאמת יותר לצרכים שלכם בעוד מנעולן חסר ניסיון עלול להתעכב באותה העבודה משך זמן רב ובסופו של דבר, לבצע אותה בצורה חובבנית למדי.

 

כיצד תוכלו לוודא כי מנעולן הרכב שהזמנתם אכן בעל ניסיון וותק בתחום הרלוונטי? חשוב לזכור כי ישנן הכשרות והסמכות שונות בתחומי מנעולנות למיניהם ולכן, כאשר אתם מזמינים מנעולן במרכז עליכם לוודא שהוא בעל ההתמחות המתאימה בתחום הרלוונטי והדרוש לכם.

 

מנעולנים שונים פעילים בתחומי הרכב, הדיור, הכספות, מנעולים חדשים ומיושנים יותר, מערכות נעילה מפותחות וממוחשבות לעומת מערכות נעילה ראשוניות יותר לרכב או לדירה, לכספת או למחסן ואפילו למידע חיוני. הבחירה בסוג מערכת הנעילה משפיעה על סוג ההתמחות שהמנעולן שתזמינו יזדקק לה על מנת לטפל בצורה היעילה ביותר בבעיה.

 

מנעולן במרכז
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​