מנעולן

 

איך בוחרים מנעולן מקצועי?

  

מנעולן הוא איש מקצוע שמתמחה במגוון רחב של שירותי פריצה ואבטחה. חשוב לבחור איש מקצוע מנוסה על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר, אך יש לקוחות שלא יודעים איך לעשות זאת.

 

הפתרון הוא להתחיל לחפש אנשי מקצוע על פי אזורי מתן שירות. רצוי לתת עדיפות לאיש מקצוע שנמצא קרוב וכך לקצר משמעותית את זמן ההמתנה. היות ובשירותי פריצה יש חשיבות גדולה להתראה מיידית, בחירת אנשי מקצוע על פי אזורי מתן שירות צריכה להיות חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

 

שנית, מומלץ לבדוק לעומק את סוג השירות שבו המנעולן מתמחה. ההבדלים העיקריים הם בין שירותי פריצה בסיסיים, מנעולנות, שכפול מפתחות, שירותי כספות, מוצרי נעילה ותיקון דלתות או מערכות אזעקה.

 

תחת הקטגוריה של מנעולנות לדוגמא מוצעים שירותים מהסוג של תיקון והחלפת מנעולים ישנים, חילוץ מפתח שבור, שינוי קומבינציה למנעול, התקנת מנעולים על פי דרישה ספציפית של כל לקוח וכמובן תיקון או החלפת צילינדרים. בנוסף, יש אנשי מקצוע שמתמחים בהתקנת דלתות ושכפול שלטי שער.

 

מה מאפיין שירות מקצועי?

 

דרך נוספת לבחור נותני שירותים בתחום של מנעולנות הוא לברר מה הניסיון שלהם. מנעולן מקצועי יחזיק באישור מטעם משטרת ישראל, הוא יספק שירותי חירום מסביב לשעון והוא גם יציע שירותי דרך לרכבים ואפשרות להתקנת מערכות כריזה או פתרונות מיגון לבית.

 

כמו כן, שירות מקצועי אמור לעלות בקנה אחד עם מסגרת התקציב של הלקוח. אין סיבה לשלם מחיר מופרז על שירותי מנעולנות ותמיד כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים איש מקצוע.

 

חברת מוראד מנעולים מוכנה לספק עבורכם את כל מגוון השירותים תחת קורת גג אחת. אצלנו תקבל שירות מקצועי במחיר הוגן ותוכלו להתייעץ עם פורצים מוסמכים בכל מקרה של התלבטות. אנו מספקים את השירות בכל רחבי הארץ ועבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

 

לאורך השנים צברנו ניסיון במתן שירותי דרך לרכבים וכיום אנחנו גם חברים בארגון המנעולנים הארצי.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת על פריצת מנעולים? חייגו למספר 050-7679527 או השאירו פרטים באתר הרשמי. 

מנעולן
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​