מנעולן מורשה

שמירה על החפצים החיוניים בביתנו, ברכבנו, במשרד ולמעשה בכל מקום בו אנחנו מנהלים את חיינו, היא ערובה לשמירה על איכות חיים ויצירת ביטחון בסיסי בתחושת הקיום שלנו. כאשר החפצים שלנו מצויים תחת איום לגניבה או חבלה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עסוקים במחשבות אודות הנושא המטריד אותנו ומחפשים פתרון יעיל להתמודדות עם הבעיה.

 

על מנת לאבטח את הרכב, הבית, הנכסים המשמעותיים שלנו והדברים שהופכים את חיינו לבעלי משמעות כמו ירושות, חפצים חשובים, מסמכים אישיים ועוד – עלינו להיעזר במערכת אבטחה מתאימה המבוססת על הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום.

 

לאחר שנים בהן רמות האבטחה בישראל ובעולם התבססו על מנעולים פשוטים ביותר, המנעולים החדשים מפותחים על סמך טכנולוגיות חדשניות, בינה מלאכותית, מערכות ממוחשבות הכוללות יכולת שליטה מרחוק, פיקוח על הציוד ועוד.

 

מנעולן מוסמך ומורשה 

על מנת להתאים את מערכות האבטחה הדרושות לציוד שלכם, חשוב להיעזר במנעולן מורשה שזוהי ההתמחות שלו. בעבר, מנעולנים היו משתלבים בתחום ללא כל הכשרה מוקדמת ואולם בשל הטכנולוגיות החדשניות הקיימות כיום, מנעולנים שאינם מכירים את מערכות האבטחה אינם יכולים לתת את המענה הנדרש ברמת האבטחה הרצויה להגנה על ציוד יקר ערך.

 

מה שבעבר היה מספק על מנת לשמור על הציוד שלנו, כיום כבר מהווה "טרף קל" לפורצים, אפילו כאלה שאין להם ניסיון רב ואפילו חובבנים. אז איך שומרים על הציוד באופן שמעניק ביטחון? שירותים של מנעולן מורשה, המכיר את התחום וכזה שעבר הכשרה רלוונטית ומתאימה, יכולים לסייע לכם לאבטח את החפצים שלכם ברמה הגבוהה ביותר.

 

מנעולן מורשה הוא אדם שעבר את ההכשרה המתאימה בקורס רלוונטי, בתחום המנעולנות הספציפי המתאים לתחום עיסוקו ורלוונטי לסוג האבטחה שאותה אתם צריכים. מנעולן מורשה הוא אדם שהתמחה בתחומי מנעולנות, לרבות העשרה בנושאי פריצת מנעולים, התקנת קודנים אלקטרוניים, פריצת מכוניות בשיטות שונות, החלפת מנגנונים בדלת פלדלת, פריצת דלת פלדלת לצורך החלפת מנגנון, כל נושא החשמל והחיווט, תחומי ותחולת האחריות של המנעולן המורשה ועוד.

 

העשרה בנושאים אלו תאפשר למנעולן המורשה להעניק לכם שירות נרחב הכולל מענה לכל הצרכים שלכם, מבלי להתפשר על רמת המקצועיות שאתם נהנים ממנה, מבלי לסכן את הנכסים שלכם ובתחושת הביטחון המקסימלית לה אתם ראויים.

 

לפני שאתם מחליטים על רמת האבטחה ומערכת האבטחה הרצויה לכם, חשוב להתייעץ עם מנעולן מורשה המכיר את התחום, את סוגי האבטחה השונים ואת הקריטריונים הספציפיים המאפיינים את הצרכים הייחודיים שלכם.

המנעולן המורשה
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​