מנעולן בפתח תקווה

 

העיר פתח  תקווה, הנקראת אם המושבות, מונה כ-300,000 איש ונחשבת לאחת מהערים המרכזיות אשר גובלת עם תל אביב, רמת גן, בני ברק ושכונות נוספות. גם בפתח תקווה, נמצאים תושבים אשר נתקעים מחוץ לדלת ביתם, או שאינם יכולים לפתוח את רכבם משום שאבד להם המפתח או שהתקלקל. זו הסיבה שתמיד כדאי כי יהיה למי שגר בעיר זו, טלפון של מנעולן בפתח תקווה מומלץ. תמיד כדאי לבדוק את המוניטין של המנעולן, הוותק והניסיון שלו. תמיד עדיף יהיה למצוא מנעולן, אשר מחזיק גם בחנות המכילה את כל מה שקשור בצילינדרים, מנעולים משוכללים, שכפול מפתחות וכזה אשר יוכל לייעץ לכם לגבי ביטחון הבית, או העסק.

 

 יש לבדוק בנוסף, אם אילו כלים מגיע מנעולן בפתח תקווה, היות ואם המנעולן יגיע עם כלים ישנים לעבודה, סימן שמדובר על איש שאינו מקצועי, או שהוא לא רכש כלים חדשים גלל שאין לו ביקוש, מה שיכול בהחלט להדליק אצלכם נורה אדומה.

 

מחיר זול למנעולן? אל תתפתו

 

רוב הצרכנים הישראלים, מבצעים סקר שוק מקיף, לפני שהם בוחרים איש מקצוע כמו מנעולן בפתח תקווה , על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במקצוע רגיש, הדורש אמון. לרוב ישנם מחירים הקשורים לתעריף יום או לתעריף לילה, כאשר כמובן תעריף לילה יהיה יקר בהרבה מאשר תעריף של שעות היום. במידה וכבר ביררתם את המחירים באתרי השוואות מחירים ברשת, או שפניתם לכמה חברות העוסקות במנעולנות ויש לכם כבר אומדן מחירים, במידה  ומצאתם מנעולן אשר הציע מחיר זול בהרבה מהמקובל בשוק, מומלץ לחפש מנעולן אחר.

 

מתי יש צורך בהחלפת צילינדר בדלת הבית או העסק?

 

 קימות סיבות שונות אשר בגינן, יש להחליף צילינדר בדלת הבית או העסק. אם כאשר נגנב או אבד המפתח, שחיקה של לשון המנעול ועוד. יש להחליף במהרה את צילינדר מנעול הדלת, בכדי שניתן יהיה לפתוח ולנעול את הדלת בביטחון מלא במקרה של קלקול ובמקרים של אובדן או גניבת מפתח,  יש פעול במהרה, היות וייתכן כי הגנב בר נמצא אצלכם בבית, במיוחד אם נגנב תיק שיש בו את תעודת הזהות שלכם והכתובת של ביתכם.

 

החוכמה היא לא להתפשר על איכות של מנעולן בפתח תקווה ולמצוא איש מקצוע בתחום היודע ומבין בפתיחה והחלפה של כל סוגי המנעולים, אם של הבית, העסק , הכספת או הרכב.

 

חברת מנעולנות מוכרת במרכז הארץ

 

ישנן חברות גדולות של מנעולנות שהן בפריסה רחבה באזור המרכז. אחת מהחברות הללו היא מוראד מנעולים אשר שולחת צוות מיומן של מנעולנים בתל אביב, רמת גן, פתח תקווה ושאר האזורים במרכז הארץ. החברה עובדת 24 שעות ביממה שישה ימים בשבוע ומתמחה בכל סוגי הפריצות. עבודה נעשית באופן יסודי ומקצועי כאשר ניתן למצוא שירותים נוספים כמו: שכפול שלטי שער,  תיקון דלתות, חילוץ מפתח שבור, מנעולים דיגיטאליים, שירותי כספות, פריצת רכבים, פריצת יאכטות ועוד. החברה הינה וותיקה ומחזיקה ברישיון משטרת ישראל.

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​