מנעולן מרכז

לאיזה מקרים בדיוק אתם צריכים מנעולן במרכז?

 

כשאומרים לכם את המילה ״מנעולן״, האם קופץ לכם שם בראש? האם אתם מכירים מישהו שיענה על הדרישה? אם לא, אנחנו רוצים שתדעו, שאתם דווקא צריכים אחד! כל אחד היום זקוק שיהיה לו מנעולן מקצועי שעליו הוא סומך ואליו והוא יכול להתקשר בכל מקרה שהוא צריך. אז לאיזה מקרים בדיוק אתם צריכים מנעולן במרכז? הנה חמישה מקרים שבהם אתם חייבים שיהיה לכם טלפון של מנעולן במרכז הארץ:


1. אובדן מפתח- מדובר בסיטואציה מלחיצה. אין לכם מושג איפה המפתח, היכן השארתם אותו או לאילו ידיים המפתח עלול להגיע. על מנת לשמור על בטיחות ביתכם או בית העסק שלכם- אתם חייבים להחליף מנעול. מנעולן במרכז הארץ יגיע אליכם במהירות האפשרית על מנת להחליף לכם מנעול ולהחזיר לכם את תחושת הביטחון.


2. נשבר המנגנון, דלת נטרקה- גם זה קורה. אם המפתח שלכם נשבר או שהדלת טרוקה ולא נפתחת, אתם חייבים לקרוא במהירות למנעולן במרכז שאתם סומכים עליו על מנת שיבצע עבורכם את התיקון. מנעולן מקצועי יבדוק האם ניתן לבצע פריצה של המנעול מבלי לשבור אותו ורק במקרה הצורך ימליץ לכם על החלפת המנגנון כולו. 


3. כניסה לבית חדש- אולי לא חשבתם על זה, אבל כאשר אתם נכנסים לבית חדש, לא משנה אם הדירה חדשה מקבלן או שאתם נכנסים לשכירות- תמיד כדאי להחליף את המנעולים! הסיבה היא, שאתם לא יודעים למי יש את המפתח לבית שלכם. פעמים רבות הקבלן משכפל מפתחות ונותן לצבעי, לרצף, לזגג ולעוד אנשי מקצוע. על מנת שתחושו ביטחון מלא, מנעולן מקצועי ימליץ לכם על החלפת מנגנון בכל פעם שאתם עוברים דירה. כדי שתהיו בטוחים!


4. דרישה של חברת הביטוח- ישנם מקרים שבהם חברות הביטוח דורשות החלפת מנעול או התקנתו של מנעול חדש, נוסף או בטיחותי יותר. אתם צריכים מנעולן במרכז שהוא מקצועי ואמין ויבצע עבורכם את העבודה במהירות וביעילות וכמובן- במחיר נוח. 


5. ישנם איזורים שונים הנוטים לחוות מכת פריצות בשכונות- במקרה שהשכונה שלכם חווה מכה שכזו- אל תהססו ופנו מייד למנעולם מקצועי ואמין על מנת שיבצע בדיקות בטיחות שונות- לבית או לעסק שלכם. 

 

כל אחד צריך שיהיה לו מנעולן קבוע, אדם שהוא סומך עליו, שיודע שנותן אחריות על העבודה שלו, שיהיה חבר באיגוד המנעולנים וכזה שיהיה שם בשבילכם גם באמצע הלילה כאשר אתם תקועים מחוץ לבית! כמו שיש לכם איש מקצוע קבוע לכל מקרה בחיים- חשוב שתבחרו מנעולן מקצועי ואמין לחיים שלכם.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת על פריצת מנעולים? חייגו למספר 050-7679527 או השאירו פרטים

מנעולן מרכז
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​