מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים הוא איש מקצוע אמין בעל ניסיון רב הפורץ מנעולים ומאפשר ללקוחות לחזור במהרה לשגרת יומם ברחבי העיר גבעתיים.

כדי לעסוק בתחום זה על איש המקצוע ללמוד במשך כמה חודשים קורס ממשלתי של פורץ מנעולים הכולל ידע רב, ולעבור את המבחנים הקשים הן בתיאוריה והן במעשה

 

רק לאחר קבלת הרישיון הוא רשאי לעסוק בתחום המנעולנות. בדרך כלל גם בתום הלימודים, יעבוד פורץ המנעולים עם מנעולן ותיק כדי ללמוד את כל רזי המקצוע עד שירגיש שהוא מכיר את כל האפשרויות ויוכל לעזור לכל לקוח בכל סיטואציה.

 

מנעולן בגבעתיים מכיר היטב את כל רחובות העיר ולכן מגיע במהירות לכל קריאת שירות במרכז העיר או באזורי הבניה החדשים.

 

פריצת דלתות של חדרי הבית

 

לא אחת קורה שילדים משחקים עם מנעול הדלת וגורמים למצב שאין אפשרות להיכנס או לצאת מחדר זה. בעזר כלי עבודה ייחודיים של פורץ דלתות, מגיע המנעולן המקצועי לדירה, בעזרת מרצע הוא משנה במעט את נקודת החיבור שעל המשקוף וכך מנסה לפתוח את הדלת.

 

אם הניסיונות הללו לא צלחו, אין ברירה אלא לפרק את הצילינדר. אם מדובר בבית ישן שהשימוש בצילינדר נעשה כבר במשך שנים רבות, ימליץ פורץ המנעולים על החלפה והתקנת צילינדר חדש, כיוון שתיקון עלול להיות לשווא, והתקלה תחזור על עצמה.

 

תהליך זהה קורה גם בחדרי שירותים שבהם נתקעים ילדים או מבוגרים ללא יכולת לצאת החוצה. אפשרויות החילוץ הן מחלון אם אפשר, או על ידי שפשוף פינות המשקוף כך שאפשר יהיה לפתוח את הדלת ורק אם אין ברירה, מנעולן מגבעתיים מפרק את הצילינדר וממליץ על תיקון או על החלפה.

 

מנעולן הוא אדם אמין, ומאד מקצועי. ללא התכונות הללו לא יוכל לשרת את לקוחותיו הרבים. שמו הטוב של המנעולן מגבעתיים מגיע לכל העיר וסביבתה וכמות הלקוחות שלו גדלה שנה לשנה.

 

פריצת דלתות פלדלת

 

פורץ מנעולים לדלת פלדת חייב להיות מיומן מאד, להכיר את כל סוגי דלתות הפלדה, הן אלה שמיוצרות בארץ והן אלה שמיובאות מחו"ל. הדלתות אומנם דומות האחת לשנייה בשיטות הייצור אך לכל אחת מהן שיטת פירוק צילינדר הייחודית רק לה. פורץ מנעולים יפרק בעדינות רבה את הצילינדר על חלקיו השונים ויפתח בזהירות את הדלת לשמחת הדיירים.

 

אם מדובר בתקלה מכנית רגעית, אפשר להחזיר את הצילינדר חזרה למיקומו, לחזק את כל הברגים ולקוות שהדלת לא תיתקע שוב. אם יש חשש שמדובר בתקלה הרבה יותר רצינית, מומלץ לא לבצע תיקון מנעול אלא החלפה למנעול חדש כך שלא ניתקל שוב בבעיה זהה עם דלת הכניסה.

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​