מנעולן בבני ברק

מנעולן בבני ברק, הוא אדם בעל וותק רב, מקצועי מאד המכיר את כל רחובותיה הקטנים של העיר גדולה זו ומצליח להגיע במהירות לכל לקוח הזקוק לשירותי פורץ מנעולים, 24 שעות ביממה לא כולל שבת.

מנעולן מבני ברק מטפל בתקלות הקורות בדירות, בתים פרטיים, משרדים, בתי ספר, ישיבות, מפעלים ועסקים רבים נוספים ברחבי העיר.

 

פורץ מנעולים מקצועי ואמין, מסוגל לטפל בהגינות ובמהירות בתקלות רבות כדי לצמצם ככל האפשר את זמן ההמתנה של הלקוח הבא. המנעולן בבני ברק למד בקורס ממשלתי מקצוע זה ולכן יש לו ידע עצום המתבטא בפתרון זריז של כל אחת מעשרות התקלות שהוא נתקל בהן במקומות השונים.

 

פורץ מנעולים ותיק חייב לשמור על חוג לקוחותיו ולכן מקשיב להם, נוהג בהם בהגינות, מחייב בגין כל קריאה במחיר הוגן ושווה לכל נפש.

 

פריצה לדלת בבית הספר או בישיבה

 

בחודשים האחרונים קרו כמה מקרים שהמנעול בדלתות הכניסה למוסדות הללו נשחקו עם השנים, מהשמש היוקדת, הרוחות, הגשמים והפתיחות והסגירות הרבות. המנעול חדל להסתובב ולא היה אפשר לפתוח או לנעול את דלתות הכניסה. פורץ המנעולים שמיהר להגיע למקום, הסביר לצוות הניהולי כי לא כדאי לבצע תיקון של המנעול כי התקלה תחזור על עצמה תוך פרק זמן קצר. חבל על הכסף. עדיף להחליף ולהתקין מנעול חדש כך שיהיה ראש שקט לשנים רבות ללא תקלות.

 

תקלה בכספת במפעל

 

במפעל הממוקם בכניסה לעיר, קיימת כספת במשרדים הראשיים. מנעולן מבני ברק הגיע לשם לאחרונה כיוון שמנהלי החברה לא הצליחו לפתוח את הדלת. לאחר כמה ניסיונות הסתבר שהצילינדר מבצע בכל פעם פעולה זהה, זז מעט קדימה ולא מסתובב סיבוב מלא. המנעולן הציע לבצע תיקון ושימון של הצילינדר הקיים, וקיימת סבירות גבוהה שתקלה זו לא תשוב בשנים הקרובות.

 

פריצה לדלת משאית

 

נהג המשאית שכח את מפתחות הרכב בתוכו. המשאית ננעלה אוטומטית וכעת אין באפשרותו להמשיך לחלק את הסחורה. הלקוחות ממתינים לו בנקודות המכירה השונות והוא חייב לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. מנעולן בבני ברק מגיע במהירות לחניה. בעדינות מרבית הוא פותח את המנעול, מאפשר לנהג להיכנס פנימה, למצוא את המפתחות, להתניע את המשאית ולהמשיך בדרכו. לפני כן, מנעולן בני ברק גובה סכום סמלי והגון עבור קריאת השירות הזו ולכן שמו הולך לפניו.

 

מנעולן בני ברק הוא אדם מקצועי מאד, בעל רקורד עשיר, אמין, בעל תעודת הסמכה מטעם משרד ממשלתי, ובעל חוג לקוחות רחב מאד.

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​