מנעולן אמין ומקצועי

 

חברים המליצו לי על מנעולן אמין ומקצועי, זה טלפון שחשוב שיהיה לך במקרה צורך, ואכן הם צדקו, לא בכל יום מוצאים איש מקצוע משכמו ומעלה שנותן שרות אדיב מכל הלב, מחייב בעלויות סבירות ומשאיר הרגשה טובה מאד ללקוח.

 

שרות 24 שעות ביממה

 

בכל שעה בשעות היום או הלילה כשתצטרכו מנעולן אמין ומקצועי שיפתור לכם בעיה, תוכלו להתקשר אלי. אגיע במהירות האפשרית עם ארגז כלי עבודה ואעשה כל שניתן כדי לפתור לכם את הבעיה במהירות, ביעלות ובאי גרימת נזקים לדלת הבית או לדלת הרכב. אני זמין עבורכם24 שעות ביממה למעט שבתות.

 

פריצת דלתות כספת

 

רבים מלקוחותיי מחזיקים כספת בבית. חלקם משתמש בה באופן תדיר ויום יומי וחלקם אחת לפרק זמן ארוך. לא אחת קורים מקרים שדלת הכספת אינה נפתחת, לעתים הסיבה היא המנעול המכני שנשחק או נתקע ולעתים הסיבה היא הקוד הסודי שאינו פותח את הדלת עקב תקלה או עקב העובדה שהלקוח שכח את הקוד האחרון שהפעיל בכספת.

 

בכל המקרים הללו, מבצע המנעולן האמין פעולות ייחודיות כדי לפצח את הקוד או לפרק את המנעול כך שאפשר יהיה להמשיך ולהשתמש בכספת.

 

בעיה בפתיחת דלת הכניסה

 

תופעה נפוצה בדלתות פלדה כמו רב בריח, שריונית ואחרות היא העובדה שלא ניתן לסובב את המפתח סיבוב מלא וכך אי אפשר לפתוח את הדלת או לנעול אותה. אנשים לא יכולים לצאת לעבודה, תלמידים חוזרים מבית הספר ולא יכולים להיכנס הביתה. מצבים בעייתיים ולא נעימים.

 

מנעולן מקצועי מגיע לדירה, בודק את הדלת מכל הכיוונים ומפרק אותה. הוא בודק את ארבעת הבריחים ובדרך כלל מוצא שאחד מהם תקוע, או שחוק. אם אפשר לתקן זאת – מתבצע תיקון ואם מדובר בצילינדר ישן, ממליץ המנעולן לרכוש ולהתקין צילינדר חדש כך שתקלה זו לא תחזור על עצמה.

 

אפשרות נוספת היא חול, אבק או לכלוך שהצטברו בבור שאליו יורדים הבריחים בתחתית הדלת. אם אכן יש הצטברות כזו, אין לבריח מספיק מקום לרדת בבור ולכן לא ניתן לסובב את המפתח ולהמשיך את פעולת הנעילה. במקרה כזה מבצעים ניקיון יסודי של הבור הצר ובדרך כלל פעולה פשוטה זו פותרת את בעיית הנעילה של המפתח.

 

שרות מקצועי

 

מנעולן אמין בעל ידע שרכשתי בקורס מקצועי, מעניק שירות מכל הלב ללקוחותיו, דווקא במקרים שבהם הלקוחות עצבניים עקב המקרה הלא צפוי שקרה להם, אני מתנהג איתם בסבלנות רבה, בהבנה וגובה מהם מחיר הוגן וסביר עבור העבודה המהירה שביצעתי. 

מנעולן אמין ומקצועי
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​