התקנת מנעול כספת​

התקנות מנעולי כספת מנעול חזק במיוחד

 

התקנת מנעול כספת היא התקנה של מנעול עליון שמותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת, ולכן זהו מנעול שקשה מאד לפריצה ומקשה על כל גנב או פורץ לפרוץ את הדלת במהירות ובקלות. חברתנו מספקת שירותי התקנה ופריצה גם למנעול כספת ולמנעול עליון. אם זהו מנעול כספת רב -בריח, מנעול עליון למעשה הם אותו המנעול. מדובר במנעול חזק במיוחד שיוצר לראשונה עבור כספות ולאחר מכן התאימו את שיטת הנעילה שבו גם לדלתות פרטיות שמותקנות בבתים פרטיים, לדלתות של מוסדות  או משרדים. את מנעול הכספת מתקינים מחלק עליון של הדלת כאשר הוא משמש אמצעי הגנה נוסף מעבר למנעול הראשי של הדלת כך שמנעול הכספת נותן לנו מיגון נוסף נגד פריצות, התקנת המנעול כספת.

 

התקנות מנעולים לכספת כדאי לבחור במנעול מסוג זה

 

זה יהיה כדאי יותר להוסיף מנעול כספת כי הוא בעל יתרונות רבים, יש בו בטחון מפני פורצים, כי ברוב המקרים הפורץ יעדיף לפרוץ במהירות, ולהתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להתעכב או להסתבך עם דלתות שיש בהן מנעול כספת. זה מנעול שנחשב לחזק וקשה מאד לפריצה ולכן הוא מעניק בטחון רב יותר וידיעה שהדלת כמעט בלתי אפשרית לפריצה ולפתיחה. המנעול המיוחד הזה הוא בעל בריחים עבים שנכנסים היטב לתוך משקוף הדלת והוא נחשב ליעיל נגד פורצים כי אם זה טוב עבור כספת זה בטח טוב עבור דלת הבית או המשרד.

 

התקנת מנעול לכספת העלות אינה גבוהה

 

גם עלות התקנה של מנעולי כספת אינה גבוהה במיוחד ואף נמוכה ביחס להגנה שמקבלים, זה מסתכם בכמה מאות שקלים וזה מחיר מעולה ביחס לערך שהמנעול נותן, כי הרי ביקור של פורץ הוא יעלה לנו הרבה יותר יקר. אז אם אתם מחפשים מנעול שהוא גם איכותי וגם חזק אשר בהחלט יפעיל כל  מחסום אפשרי בפני הפורץ, זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצורך החשוב הזה, כי חשוב לציין שהגנה בבית או במשרד לא מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וחשוב להמשיך ולבצע פעולות נוספות של מיגון גם על הדלת עצמה וגם בכניסות נוספות שיש לאותו מבנה. ללא ספק אלת תחשבו פעמיים והתקינו עוד היום את המנעול הזה שנותן הגנה מקיפה ואיכותית יותר, אנחנו כאן עם השירות המקצועי והמהיר שלנו מתקינים את כל סוגי המנעולים כמו גם מספקים שירותי פריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים והכל באישור משטרת ישראל, התקנת המנעול כספת.

 

התקנת מנעול כספת

אם גם אתם מעוניינים להרגיש בטוח בביתכם או במשרדכם, הגיע הזמן להכיר את מנעול הכספת על כל יתרונותיו ולהבין כיצד מתבצעת התקנת מנעול כספת ומהן הנקודות החשובות אותן עליכם לדעת אודות מנעול מסוג זה.

 

מנעולים - ההווה לעומת העבר 

הייתה תקופה בישראל בה אנשים הזמינו מנעולן שיתקין עבורם סדרה של מנעולים אחד אחרי השני על דלת הכניסה וזאת על מנת שהם ירגישו בטוח. כיום, כבר אין צורך בסרבול זה, שכן יש מנעולים מתוחכמים וחזקים יותר שיכולים לספק את המיגון הטוב ביותר. מנעול כספת של רב בריח התחיל את דרכו בשנת 2013 ונכון להיום הוא אחד המנעולים הטובים ביותר. כאן מדובר על מנעול בעל אמצעי הגנה חדשני של כספות ומכאן גם שמו. בניגוד למה שחשובים אנשים רבים כאשר הם נתקלים  בשמו של מנעול זה 'מנעול כספת', כאן לא מדובר על מנעול המצוי בכספות, אלא מנעול לדלתות כניסה.

 

מנעול כספת של רב בריח

היתרון המרכזי של מנעול זה בא לידי ביטוי בכך שהוא מספק לכל מי שמחליט על התקנת מנעול כספת את הביטחון, שאף אחד לא יפרוץ אל ביתו. למנעול העליון יש מנגנון מתוחכם אשר כולל שלושה בריחים עבותים אשר נכנסים לעומק המשקוף והוא מגיע עם 3 מפתחות אשר מחייבים שכפול מיוחד. מנעול זה עמיד לאורך זמן ובפני האקלים המשתנה. הוא אינו מחליד ולרוב הוא הבחירה המועדפת על ידי מנעולנים מוסמכים. בנוסף, ניתן להתקין אותו גם בדלת העשויה מעץ, דלתות חסינות אש וגם בדלתות מעוצבות העשויות מחומרים שונים.

 

חשוב לקחת בחשבון – רכישה והתקנה של מנעול כספת

טרם אתם מסכמים עם המנעולן על התקנת מנעול כספת חשוב שתוודאו מספר דברים: הדבר הראשון הוא שמדובר על מנעול מקורי שעומד בכל התקנים הנדרשים. הדבר השני הוא שהמנעול בעל מנגנון הגנה הכולל הגנה גם מפני קדיחות והדבר השלישי הוא שהתקנתו של המנעול תמיד תיעשה על ידי די מנעולן מוסמך המומחה בכל הקשור אל התקנתו של מנעול מסוג זה. חשוב לדעת שכאן לא מדובר באותה התקנה סטנדרטית של מנעול רגיל לדלת והתקנה לא מקצועית יכולה להוביל לחוסר יעילותו ותפקודו של אותו מנעול כספת.

 

כעת, כל שנותר לכם הוא לוודא שאתם בוחרים במנעולן מוסמך או בחברה המספקת שירותי מנעולנות למיקום הרצוי לכם. בנוסף, תמיד חשוב לוודא שהמנעולן או החברה מספקים לכם הצעת מחיר הכוללת מע"מ ושאתם מקבלים אחריות על המנעול. בהצלחה!

התקנת מנעול כספת​
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​