התקנת המנעול כספת​

התקנות מנעולי כספת מנעול חזק במיוחד

 

התקנת מנעול כספת היא התקנה של מנעול עליון שמותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת, ולכן זהו מנעול שקשה מאד לפריצה ומקשה על כל גנב או פורץ לפרוץ את הדלת במהירות ובקלות. חברתנו מספקת שירותי התקנה ופריצה גם למנעול כספת ולמנעול עליון. אם זהו מנעול כספת רב -בריח, מנעול עליון למעשה הם אותו המנעול. מדובר במנעול חזק במיוחד שיוצר לראשונה עבור כספות ולאחר מכן התאימו את שיטת הנעילה שבו גם לדלתות פרטיות שמותקנות בבתים פרטיים, לדלתות של מוסדות  או משרדים. את מנעול הכספת מתקינים מחלק עליון של הדלת כאשר הוא משמש אמצעי הגנה נוסף מעבר למנעול הראשי של הדלת כך שמנעול הכספת נותן לנו מיגון נוסף נגד פריצות, התקנת המנעול כספת.

 

התקנות מנעולים לכספת כדאי לבחור במנעול מסוג זה

 

זה יהיה כדאי יותר להוסיף מנעול כספת כי הוא בעל יתרונות רבים, יש בו בטחון מפני פורצים, כי ברוב המקרים הפורץ יעדיף לפרוץ במהירות, ולהתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להתעכב או להסתבך עם דלתות שיש בהן מנעול כספת. זה מנעול שנחשב לחזק וקשה מאד לפריצה ולכן הוא מעניק בטחון רב יותר וידיעה שהדלת כמעט בלתי אפשרית לפריצה ולפתיחה. המנעול המיוחד הזה הוא בעל בריחים עבים שנכנסים היטב לתוך משקוף הדלת והוא נחשב ליעיל נגד פורצים כי אם זה טוב עבור כספת זה בטח טוב עבור דלת הבית או המשרד.

 

התקנת מנעול לכספת העלות אינה גבוהה

 

גם עלות התקנה של מנעולי כספת אינה גבוהה במיוחד ואף נמוכה ביחס להגנה שמקבלים, זה מסתכם בכמה מאות שקלים וזה מחיר מעולה ביחס לערך שהמנעול נותן, כי הרי ביקור של פורץ הוא יעלה לנו הרבה יותר יקר. אז אם אתם מחפשים מנעול שהוא גם איכותי וגם חזק אשר בהחלט יפעיל כל  מחסום אפשרי בפני הפורץ, זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצורך החשוב הזה, כי חשוב לציין שהגנה בבית או במשרד לא מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וחשוב להמשיך ולבצע פעולות נוספות של מיגון גם על הדלת עצמה וגם בכניסות נוספות שיש לאותו מבנה. ללא ספק אלת תחשבו פעמיים והתקינו עוד היום את המנעול הזה שנותן הגנה מקיפה ואיכותית יותר, אנחנו כאן עם השירות המקצועי והמהיר שלנו מתקינים את כל סוגי המנעולים כמו גם מספקים שירותי פריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים והכל באישור משטרת ישראל, התקנת המנעול כספת.

 

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד