החלפת צילינדר

החלפת צילינדרים להגנה מרבית

 

החלפה של מנעול צילינדר הוא אחד מהפעולות הרבות והנפוצות שכל מנעולן אמור לבצע בקלות. הסיבות להחלפת מנעולים יכולות להיות רבות אם זה עקב פריצה, אובדן של מפתחות, תקלות שונות בעת פתיחת או סגירת הדלת שנתקעת עם המפתח וכדומה. חשוב לזכור שזה ממש לא פשוט להחליף מנעול צילינדר מבלי לקבל עזרה עם ניסיון רב של מנעולן מקצועי, ומעטים יודעים שקיימים סוגים של מנעולים מורכבים ביותר ועל מנת להחליף אותם בצורה מוצלחת צריך להכיר היטב את המנגנון של המנעול ולכן חשוב מאד דייק בעבודה. לכן כדי לקבל הגנה מרבית שהדלת שלכם מגנה על הבית שלכם חשוב לקבל שירות מקצועי הכולל רק החלפת מנעול מקצועית למלא הביטחון בבית שלכם, החלפת צילינדר.

 

החלפות צילינדר אחד המנעולים הטובים שיש

 

מנעול הצילינדר כולל בתוכו למעשה שני חלקים שהם הגליל והמנעול. כאשר אנו רוצים לפתוח את הדלת אנו מכניסים את המפתח אל חור המנעול, וסיבוב המפתח הוא זה שגורם למנעול להיפתח או להיסגר. חלק הגליל לעומת זאת הוא החלק שנכנס אל המשקוף נאחז בו וסוגר בחוזקה את הדלת. לכן מנעול הצילינדר נחשב לאחד המנעולים הטובים שיש, הוא מהמנעולים האמינים והנפוצים ביותר. יש סוגים נוספים שונים של מנעולי צילינדר כמו מנעול רגיל, מנעול פינים, מנעול שמותאם לדלתות פלדלת ועוד, לכן על מנת לבחור במה שיתאים לדלת שלכם ולבית שלכם חשוב לבחור במנעולן מקצועי שידע לבחור עבורכם את המנעול המתאים ביותר.

 

החלפות צילינדרים להחליף בכל עת במהירות

 

מחליפים את מנעול הצילינדר בכמה מקרים נפוצים: למשל אם הפתיחה והסגירה של הדלת מתחילה להיות מלווה בקשיים ותקלות, המפתח לא נכנס לחור המנעול בקלות, הוא אינו מסתובב היטב ועוד, לכן אל תחכו למצב בו תמצאו את עצמכם מחוץ לדלת ואתם לא יכולים להיכנס. צרו מיד קשר עם מנעולן מקצועי שידע לאבחן את התקלה ולתקן אותה באופן מקצועי. במקרה של פריצות חובה להזמין מיד מנעולן כדי להחליף את המנעול גם אם נראה לכם שהכל בסדר והגנב לא פרץ דרך הדלת, והמנעול לא נפגע. קיים חשש תמידי שפורץ לקח עותק של מפתח הבית. לכן אם חשוב לכם לשמור על בטיחות הבית ולמנוע פריצות לעתיד, חשוב גם לבצע החלפת מנעול תקופתית, שאינה יקרה וזה יעניק לכם הרבה ביטחון. גם במקרה של איבוד מפתחות המנעולן צריך להגיע מיד, לפרוץ את הדלת ולהחליף לכם את המנעול, החלפת צילינדר.

 

החלפת צילינדר
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​