החלפת המנעול לרב בריח

החלפת מנעולים לרב בריח חשוב להחליף את המנעול

 

זה יהיה כדאי מאוד להחליף מנעול חדש, כי אף פעם אי אפשר לדעת מי ימצא מפתחות ויוכל להיכנס אליכם הביתה. פעמים רבות בוחרים להחליף את המנעול לרב בריח, למשל אם עוברים לדירה חדשה או לעסק חדש כדאי תמיד לשדרג את המנעול למשהו הרבה יותר חזק ואמין, ולהחליף את המנעול גם אם הוא תקין ואפילו חדש. זו דירה שעברה בעלים רבים או משרד שהיו בו עובדים רבים לפניכם ולכן תמיד קיים חשש שהמפתח מסתובב אצל אנשים זרים והם עלולים להשתמש בו ולהיכנס אליכם למשרד או הביתה, החלפת המנעול לרב בריח.

 

החלפות המנעול לרב בריח לבחור מנעולן מקצועי

 

חשוב תמיד לבחור איש מקצוע מנוסה ומומחה לתחום המנעולים, מנעולן שצבר ניסיון רב בתחום המנעולים, ועוסק בתחום שנים רבות ומעניק שירותים לכל המגזר הציבורי, למגזר הפרטי, לבתי עסקים רבים ולמוסדות ציבור. המנעולן שלכם צריך להיות מקצוען, ישר והגון שמכיר את כל סוגי המנעולים ועזר כבר ללקוחות רבים, כאשר ההגינות והיושר חשובים כי זכרו שהמנעול שלכם והמפתחות נמצאים ברשותו, החלפת המנעול לרב בריח.

 

החלפת מנעול לרב בריח לקבל את כל המידע

 

דלתות פלדת הן דלתות שמצויות כיום כמעט בכל בית או מקום עבודה בישראל. הן דלתות בעלי מנגנון משוכלל ומתקדם יותר של מנעולים חזקים. חשוב לדעת שרב בריח הוא מנעול עם סימן מסחרי רשום של חברת רב בריח ודלתות ומנעולי רב בריח מסוג שווקו לראשונה כבר משנות ה-70 והן מיוצרות ומשווקות באופן בלעדי על ידי רב בריח עד ליום זה. קיימות גרסאות רבות למנעולים כאלה כאשר רב בריח הוא מנעול ייחודי לחברה זו בלבד. המערכת של מנעול זה ממוגנת ביותר וכוללת מרכיבים כמו את הדלת עצמה, שבנויה משתי שכבות של פלדה וצלעות חיזוק, המשקופים שסביב הדלת עשויים גם הם מפח פלדה, מנגנון הנעילה, חבוי בתוך הדלת ושולח זרועות לתוך ארבעת צדי הדלת, הדלת כוללת גם צילינדר שלתוכו נכנס המפתח ומפעיל את מנגנון הנעילה.יכולות להיות סיבות רבות להחלפת מנעול, למשל מחליפים מנעול כיוון שנוצר צורך להחליף את הצילינדר שבמרכז המנעול מכמה סיבות כמו מצבי שחיקה של הצילינדר, להחליף מפתח עקב מעברים, מצב של אובדן מפתח ואין מפתחות נוספים שאפשר לשכפל, הצילינדר מתקלקל או בגלל החלפה לצילינדר חדיש יותר. וכמובן במקרה של פריצה הצילינדר הושחת ואז אפשר להחליף רק את הצילינדר, ללא צורך בהחלפה של הדלת כולה.

החלפת המנעול לרב בריח
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​