החלפת מנעול

 

מה חשוב לדעת על החלפת מנעול?

 

חברת מוראד מנעולים מציעה שירותי פריצה בפריסה ארצית ולכל אורך השבוע למעט שבת. אנחנו בחברה מכירים היטב את צרכי הלקוחות ומוכנים לעמוד לרשותם מסביב לשעון.

 

יש לנו אישור מטעם משטרת ישראל ואנו מספקים גם שירותי חירום, שירות לשערי כניסה ושירותי דרך לרכבים.

 

לאורך השנים ביצענו פריצות ליאכטות וסירות ושירותי כספות. בנוסף, אנחנו חברים בארגון המנעולנים ולכן בקיאים בכל החידושים האחרונים בתחום הפריצות.

 

יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי החלפת מנעול בבית או בעסק. ראשית, רשימת המצבים שמחייבים החלפה מן הסוג הזה כוללת כניסה לבית חדש, פריצה או אובדן של צרור מפתחות. בכל אחד מהמצבים האלו ההחלפה היא הוצאה משתלמת שמעניקה גם שקט נפשי.

 

שנית, יש החלפות שמתבצעות בגלל מנעולים תקולים. יש להחליף את המנעול לאחר שחיקה, בלאי או תקלות חוזרות ונשנות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות. בנוסף, חלק מהבעיות יכולות להיפתר באופן נקודתי וללא צורך בהחלפת צילינדר.

 

כך תזהו שירותי פריצה מקצועיים

 

נציגי חברת מוראד מנעולים משתמשים בכלים הכי טובים בעולם על מנת לספק עבורכם שירותי פריצה. תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר מסודרת על החלפת מנעולים ולשמוע על התקנת מערכות כריזה, שכפול מפתחות בבית הלקוח ושירות לשערי כניסה.

 

אנחנו נחזק עבורכם את אבטחת הבית וכך תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם שירות מקצועי. במקרה שבו לא ניתן לבצע תיקון אלא רק החלפה, נמליץ עבורכם על צילינדר מתאים ונסביר על היתרונות והחסרונות של כל מנעול.

 

המנעול הוא חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה של הבית או העסק. חשוב לדעת מתי להחליף את המנעול ולא להמתין לשחיקה נוספת ובלאי מצטבר. החלפה של המנעול בזמן הנכון תחסוך הוצאות מיותרות ועוגמת נפש.

 

כל לקוח צריך לדאוג למנעול איכותי שמספק עבורו גיבוי למצבי חירום. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו כבר עכשיו ובואו לראות מקרוב דגמים מובילים של מנעולים מעולים.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים על החלפת מנעול? חייגו 050-7679527 או השאירו פרטים באתר הרשמי של מוראד מנעולים.

החלפת מנעול
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​