החלפת מנעול לרב בריח

כמעט כל דלת בישראל כיום היא דלת של רב בריח, הודות לטכנולוגיות המעולות והיותן הדלתות המצטיינות ביותר באבטחת הבית והמשרד. יחד עם זאת, דווקא בשל היות השיטה הנפוצה ביותר, מקל הדבר על פריצה לבית או למשרד.

מנעולים של רב בריח נחשבים מסיביים במיוחד, אמינים במיוחד וחזקים בעמידותם לפריצות.

 

אולם למרות העמידות הגבוהה של מנעולים אלו, ישנן נסיבות בהן נדרשת החלפה של המנעול:

  • אחת למספר שנים יש להחליף צילינדר על מנת לשפר את ההרתעה
  • לאחר ניסיון פריצה רצוי לחשוב על החלפת מנעול לרב בריח
  • אם איבדתם מפתח חשוב, יש להחליף את המנעול ברב בריח
  • במקרים רבים מומלץ להחליף מנעול לרב בריח ברגע שהוא מתחיל לעשות בעיות וקולות לא ברורים, לא נפתח בצורה חלקה ועוד.
  • אם המפתח מתחיל להיתקע בתוך הצילינדר, הוא עלול להישבר. רצוי להזמין מנעולן מקצועי לפני שמצב זה מתרחש.

 

 

מנגנון רב בריח נחשב למנגנון האיכותי ביותר כיום בכל הנוגע למיגון דלתות. על מנת להחליף מנגנון רב בריח יש להסתייע בשירותיו של איש מקצוע בעל ניסיון בהחלפת מנעולים לרב בריח באופן ספציפי. ההתמחות במנעולי רב בריח באופן ספציפי היא חיונית להבטחת מקצועיות העבודה ולהימנעות ממקרים של עבודה חובבנית, השקעה כספית שתרד לטמיון ותצריך הזמנה חוזרת של איש מקצוע אמיתי ללא יכולת לקבל את כספכם בחזרה.

 

החלפת מנעול לרב בריח מצריכה וידוא כי המפתח שהוחלף הוא מקורי. כיצד תוכלו לוודא כי מדובר במפתח מקורי? על המפתח יהיו מוטמעות האותיות RB. כמו כן, על מנגנון הנעילה להגיע בקופסה ישירות מהחברה. קבלת מנגנון רב בריח שאינו מונפק על ידי החברה ישירות או כזה שנעשה בו שימוש בעבר יכול לגרום לבעיות בפתיחת הדלת. מנגנון רב בריח שכבר נעשה בו שימוש בעבר ומתגלה בו תקלה- לא יכוסה באחריות החברה ויצריך הזמנה של מנעולן חיצוני באופן פרטי.

 

כאשר אתם מזמינים מנעולן להחלפת מנגנון רב בריח ודאו כי הוא מכיר את ההליך וכי הוא מסוגל לבצע אותו בצורה הטובה ביותר, קרי, יש לו את הניסיון הדרוש לביצוע העבודה. מנעולן מקצועי בעל הסמכה ספציפית להחלפת מנעולי רב בריח הוא כזה המכיר את המנגנון ומנוסה בהתקנה שלו בעבר. למרבה הצער, גם כיום ישנם לא מעט מקרים בהם מתקינים מתפשרים על איכות ההתקנה, התפשרות שבסופו של דבר מגולגלת אל הלקוח עצמו. באופן זה, הלקוח הוא זה שמשלם את המחיר שלוש פעמים: הן בהזמנת מנעולן, הן בדלת לא מתוקנת והן בהזמנה חוזרת של המנעולן.

החלפת מנעול לרב בריח
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​