החלפת מנעולים

אם המנעול שלכם מתחיל לחרוק, או שהמפתח אינו מצליח לפתוח את הדלת, זה הזמן למצוא מנעולן אשר יבצע עבורכם החלפת מנעולים. לפני שתמהרו להזמין מנעולן, כדאי לבדוק מה המחירים, אם יש רק להתיז ספרי נגד חלודה במקום להוציא כמה מאות שקלים. יש למצוא את המנעול אשר יתאים לדלת שאותה לא ניתן לפתוח או שהמנעול מתחיל להראות סימני התיישנות ובלאי. ישנם מקרים, אשר המפתח נתקע במנעול הדלת אין באמת צורך להחליף את המנעול.

בדקו את מחיר המנעול החדש ואת מחיר השירות של החלפת מנעולים כך שאולי אפילו תוכלו להתאים את סוג המנעול הדרוש ואף לרכוש אותו בעצמכם. בצעו סקר שוק מקיף, לפני שתחליטו על בחירת בעל מקצוע כמו מנעולן, מה שיחסוך לכם כסף רב.

 

 

בדקו מדי פעם את מנעולי דלתות הבית והעסק ושמנו אותן

 

ממש כמו שנדרשת תחזוקה לכל דבר בבית, כך גם לגבי מנעולי הדלתות, אם בבית או אם בבית העסק. לפני שתקראו לשירות החלפת מנעולים בדקו מדי פעם את המנעולים ושמנו אותם. גם באמצעות שמן מטבח רגיל ניתן לשמן את המנעולים או שניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין ספריי מיוחד למנעולים אשר יוכל לגרום למפתח להיכנס בחור המנעול, ולמנוע ממנו חלודה שתקשה על פתיחת וסגירת הדלת. בדיקה זו, תסייע לכם המון ובאופן זה תשמרו על התחזוקה הנכונה של דלתות הבית. ברגע שהבחנתם כי המנעול מתחיל להיתקע, ניסיתם לשמן אותו ועדיין קיימת בעיה בפתיחה ובסגירה של הדלת, זה הזמן לברר לגבי מנעולן וכן, מומלץ לקבל לפחות 3-4 הצעות מחיר.

כאשר אתם מזעיקים מעולן בכדי שיבצע החלפת מנעולים בכמה דלתות שהמנעול שלהן התיישן, כדאי כי תבצעו זאת בשעות היום ולא תחכו למצב שדווקא בלילה יקרה לכם מצב שבו הדלתות אינן נפתחות. שירות לילה הוא שירות יקר פי כמה, מאשר שירות בשעות היום. בדרך זו, תחסכו ומומלץ לעשות כמה שיעורי בית לגבי המחירים של שירות זה.

 

צוות מנעולנים מקצועיים בפריסה ארצית

 

תמיד כדאי להסתייע עם חברת מנעולנות מאשר עם מנעולן אשר עובד כעצמאי ללא צוות גדול ומיומן. כאשר מדובר על חברת מנעולנית, ניתן יהיה להשיג באמצעות חנות המוכרת את כל סוגי המנעולנים שירות שיהיה יעיל בעת החלפת חלפים שונים בדלתות או מנעולים משוכללים. כזו היא חברת מוראד מנעולים אשר עוסקת שנים רבות בתחום והיא מומחית בפריצת כל סוגי המנעולים, הרכבים והכספות. החברה מעניקה שירות בפריסה ארצית , עובדת בהסמכה ותחת רישיון משטרת ישראל.

 

החברה בוחרת את צוות המנעולנים שלה בקפדנות והצוות הינו קבוע שנים בחברה. תוכלו למצוא שירותים רבים שיסייעו לכם כגון: שירותי חירום, החלפה ופריצה של כל סוגי המנעולים, שירות פריצת רכב, מכירת שלטים לרכבים, לשערים חשמליים, שירות לשערי כניסה, פריצת כספות ועוד.

החלפת מנעולים
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​