דרוש מנעולן

דרושים מנעולנים לקבל את השירות הטוב ביותר

 

פעמים רבות רבים זקוקים לשירותים מקצועיים איכותיים של מנעולן מנוסה. למשל כדי להחליף צילינדר למנעול של דלת פלדה שאינו שונה מהחלפת צילינדר בכל מנעול אחר, זה כולל כמה שלבים מקצועיים חשובים שרק מנעולן מקצועי יכיר וייתן לכם עבודה מקצועית איכותית- נדרש קודם לפרק את הברגים המחזקים את המנעול לאחר מכן משחררים את הצילינדר הישן ממקומו, ובמקומו שמים צילינדר חדש ומהדקים אותו בעזרת ברגים למקום. בכל מצב דחוף של החלפת צילינדר אם במקרה של פריצה, במקרה שהדלת תקועה וכדומה אנחנו מצפים לשירות מהיר וללא עיכובים, דרוש מנעולן.

 

להקפיד על כל הנושאים החשובים עם מנעולן מקצועי

 

חשוב לבחור מנעולן מקצועי עם שירות בפריסה רחבה כמה שיותר. כל מנעולן עובר הכשרה מקצועית אצל היצרן ומקבל תעודת הסמכה לתקן מנעולים לכל סוגי התקלות. מנעולן שידע לתת מענה לתיקון כל בבעיה ובכל סוגי הדלתות של החברות השונות. טוב יהיה לבחור בחברה שמעסיקה מנעולנים שעובדים 24/7 ונענים לכל קריאה של לקוחות שנמצאים במצוקה. מנעולן מקצועי ומנוסה שמגיע לבית הלקוח מביא אתו גם חלקי חילוף שהם בדרך כלל מהווים את הבעיה, למשל כאשר הדלת לא נסגרת, לא נפתחת או יש בעיה עם המפתח, כמובן שיש לקרוא לאיש מקצוע ולא כדאי לנסות לטפל בבעיה באופן עצמאי. קריאה למנעולן מקצועי תפתור את הבעיה ותחסוך לכם עגמת נפש. מנעולן מקצועי ומנוסה יהיה מוסמך גם לתקן מנעולים מתוצרת של חברות שונות במכוניות.

 

דרישת מנעולן לקבל יעוץ בכל בעיה הקשורה בנושא

 

גם כשמתקינים צילינדר יש להקפיד על כמה נקודות כמו לבדוק היטב אם הצילינדר שאותו רוכשים מתאים בדיוק לסוג המנעול שמותקן בדלת. צילינדר חדש אינו זול וזה יהיה מתסכל מאוד לגלות לאחר הקנייה שהוא אינו מתאים. במקרים של נעילה ללא מפתח – כדאי לשקול בטרם הרכישה אם נעילת הדלת מבפנים יוכלו להיעשות ללא מפתח. זה חשוב במיוחד בדירות שבהן ילדים או קשישים. למקרים של הגנה יש לוודא שהצילינדר מוגן ואינו בולט במידה שתאפשר לשבור במקרים של שכפול מפתחות כדאי לבדוק כמה יעלה לשכפל מפתחות לצילינדר החדש, כי יש מפתחות שהשכפול שלהם יקר מאד וכדומה. תמיד יש להתקין צילינדר חדש בזהירות רבה כך שיפעל כהלכה ויזיז את כל מוטות הנעילה בדרך מדויקת וגם כאן מומלץ להיעזר במנעולן מוסמך, כי דלת שאינה נעולה כהלכה בכל אינה מספקת את ההגנה החשובה והטובה, דרוש מנעולן.​

דרוש מנעולן
פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

לא עובד בשבת​