050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

דרוש מנעולן

דרוש מנעולן​

לא עובד בשבת​

מה דרוש ממנעולן כדי שיוכל לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר

 

מנעולן מקצוען שיודע את העבודה שלו קודם כל עבר הכשרה מלאה ויש לו תעודת יושרה והסמכה ממשטרת ישראל, הוא יודע ומכיר סוגי מנעולים שונים ואיך לפרוץ מנעולים מתוחכמים מאוד בעלי מנגנוני נעילה מיוחדים.

 

דרוש מנעולן שגם יודע ומכיר דרכים שונות ומתוחכמות לפרוץ כספות ודלתות בעלי כמה נעילות, ויוכל לעשות את זה בלי לפגוע בצורה בלתי הפיכה בכספת או בדלת, כמובן עם רמת שקיפות מלאה בכל זמן הפריצה, כשהוא מספר לך מה הוא בדיוק עושה.

 

דרוש מנעולן שאפשר לסמוך עליו, שכן יש לו גישה לבתים, רכבים, כספות ובתי עסק לכן מאוד מומלץ לבדוק שיש לו את התעודות המתאימות לפני שיעשה לך פריצת דלת.

 

מנעולן טוב יהיה זמין בכל שעה שתצטרך אותו, לפעמים אתה יכול להיתקע באמצע הלילה עם דלת שבתוכה מנעול שבור, ואז במצב הזה מנעולן מקצועי שזמין באזור שלך יהיה הפתרון הטוב ביותר עבורך.

 

תמיד תברר איזה חוות דעת יש לאותו מנעולן ועם איזה דלתות יש לו ניסיון, אם יש לך דלת מיוחדת שאתה רוצה לפרוץ מומלץ להיוועץ עם מנעולן לפני הזמנתו אם יש לו את הידע הנדרש לפרוץ את הדלת שלך בלי לגרום נזק מיותר שאפשר למנוע אותו.

 

דרוש לך מנעולן? מה הלאה?

 

קודם כל, תסביר למנעולן שאתה רוצה להזמין, את המצב שלך, האם הדלת של הבית לא נפתחת כי המנעול נשבר או שהמפתח אינו יכול לפתוח את הדלת, שני התקלות האלו מאוד שונות, וככול שיהיה למנעולן הדרוש יותר מידע ככה יוכל לסייע לך מהר יותר ולמצוא פתרון מתאים.

 

במקרה שננעלה דלת של רכב ואין לך אפשרות לפתוח אותה ויש בתוך הרכב ילד נעול, מומלץ לפני הזמנת מנעולן להזמין עזרה ראשונה כדי שיוכלו לבדוק את מצבו של הילד ולתת לו את הטיפול הנדרש באותו הרגע.

 

בכל מצב תמיד חשוב, לכל מקרה, לברר תעודות של יושרה והסמכה ממשטרת ישראל לפני שיבוא לטפל לכם בדלת ולפרוץ אותה, כדי למנוע מצבים בלתי נעימים בעתיד.

 

תמיד להיוועץ עם המנעולן לפני ביצוע העבודה, על סדר גודל של מחיר שיכול לקחת על ביצוע השירות, מנעולן מקצוען יודע לתת לך טווח מחירים סביר, ולתת לך שירות איכותי באמת במחיר נוח לכיס בלי לקרוע את הכיס.

 

ודבר אחרון, עדיף לברר ממנעולן את רמת הזמינות שלו ובאילו שעות הוא זמין, כדי להימנע מהפתעות מיותרות ברגע הצורך.

דרוש מנעולן

רוב האנשים נתקלו בשלב זה או אחר בחיים בסיטואציה בה הם לא הצליחו לפתוח את מנעול הבית, מצב בו המפתח נתקע ונשבר בעת סיבוב המנעול, מצב בו הם שכחו את המפתח של הרכב ברכב הנעול וזהי רק תחילתה של רשימה ארוכה של מצבים שהצריכו אותם לפרסם מודעת SOS לחברים שכותרתה 'דרוש מנעולן'. אז מהם הדברים החשובים אותם יש לדעת טרם השכרת שירותיו של מנעולן ? התחילו לקרוא..

 

הטעות שלנו – מצבי חירום לא בודקים

הדבר היחיד שאנו רוצים כאשר אנחנו נתקעים מחוץ לבית משום מפתח שבור, צילינדר שלא מסתובב, מפתחות שאבדו וכל הסיטואציות הקשורות למנעולים ומפתחות, הוא למצוא את אותו מנעולן שיעזור לנו להיחלץ מהסיטואציה. הבעיה היא שאין לנו זמן להתחיל ולפרסם מודעת 'דרוש מנעולן' ולרוב אנחנו מחפשים את המנעולן הראשון שיכול להגיע אלינו וכמה שיותר מהר. כלומר, אנחנו לא "בודקים בציציות" ומוודאים שאותו אדם אכן מנעולן מוסמך שיכול לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר. זוהי הטעות שלנו. טעות זו יכולה להוביל למפח נפש רציני באם נגלה שהעבודה שבוצעה לא הייתה מקצועית דיה ולכן נצטרך להזמין מנעולן מוסמך שיתקן את הטעות של האחר. כיוון שאף אחד מאיתנו אינו מעוניין בזאת, ההמלצה הראשונה שלנו היא לבחור מנעולן טרם התעוררה בעיה ולשמור את המספר שלו לכל בעיה.

 

מיהו אותו מנעולן אידיאלי?

טרם אתם מפרסמים מודעת 'דרוש מנעולן' או פונים אל מנעולן שפרסם את עצמו ברחבי הרשת, חשוב שתבדקו את הדברים הבאים אודותיו:

 

מוסמך – חשוב לא לוותר על שירותיו של מנעולן מוסמך! מה זה אומר? הכוונה היא מומחה בתחום המנעולים שעבר קורס 'מנעולן מוסמך', בחינת הסמכה בתחום, יש לו ניסיון בתחום וכמובן שיש לו אישור של משטרת ישראל. 

 

אישור משטרת ישראל – מנעולן בעל היתר ממשטרת ישראל הוא זה שיכול לפרוץ מנעולים של רכבים ודלתות. מנעולן שאינו יכול להציג בפניכם אישור זה אינו מורשה לבצע פעולה של פריצה, שכן פעולה זו נחשבת לפלילית.

 

זמינות – חשוב לא להתפשר על זמינות 24/7. כיוון שרוב המנעולנים העצמאיים אינם יכולים להבטיח זאת, משתלם לנסות ולפנות אל חברה שמעסיקה מנעולנים במשך כל ימות השבוע (מלבד שבת) ובמשך כל שעות היממה.

 

שירותים – תמיד משתלם לוודא שאותה חברה שמספקת שירותי 'דרוש מנעולן – אנחנו כאן!', מספקת ללקוחותיה את כל שירותי המנעולנות, כולל פריצת כספות, החלפת צילינדר, שירותי חירום שונים ועוד. כך שתוכלו להתבסס על חברה אחד לכל השירותים. 

 

בהצלחה!