מנעולן בתל אביב

כשמחפשים מנעולן בתל-אביב, פונים לפורץ מנעולים אמין ומקצועי המסוגל להתמודד כמעט עם כל בעיה הקשורה לחוסר היכולת לפתוח או לסגור דלתות מכל הסוגים הקיימים.

פורץ דלתות מבצע תיקון או החלפה של צילינדרים על פי הצורך, 24 שעות ביממה לא כולל שבת.

 

פריצת דלתות עץ בבית או במשרד

 

במקרה של דלת תקועה, מגיע פורץ המנעולים ומנסה באמצעות מכשירים שונים לפתוח את דלת העץ של החדרים או חדרי השירותים. אם הוא מצליח להניע את לשון המנעול קדימה – הוא יצליח לפתוח את הדלת. אם הבעיה חמורה יותר, יפרק את המנעול ויבדוק את מצבו. אם מדובר בדלת ישנה סביר להניח שהמנעול נשחק ולא כדאי לבצע תיקון שלו אלא לרכוש מנעול חדש ולבצע החלפה. כך הלקוחות יהיו שקטים שתקלה מסוג זה לא תקרה שוב.

 

פריצת דלת מכונית

 

מנעולן בתל-אביב, מכיר היטב את המטרופולין, את הרחובות הקטנים והסמטאות הצרות ולכן מגיע במהירות לכל קריאה. להיתקע עם רכב בעיר הסואנת, בשמש היוקדת בקיץ או בגשם בחורף, זה מאד לא נעים. פורץ המנעולים עושה כל שניתן כדי לסיים את המשימה במהירות וביעלות. מדור בפעולה עדינה שיש לבצע באיטיות כדי שלא לפגום במנעול הרגיש או בדלת.

 

פריצת כספות

 

מנעולן בתל אביב הוא מומחה לפריצת דלתות של כספות. במשרדים ובבתים רבים הותקנו כספות המכילים כספים, תכשיטים ומסמכים חשובים. עגמת נפש גדולה נגרמת ללקוח כשהוא אינו מצליח לפתוח את דלת הכספת. בדיקה שעורך פורץ מנעולים הוא נתקל בדרך כל בבעיה מכנית המונעת מגלגל השיניים לבצע סיבוב מלא. מתבצעת פעולה סיבובית עדינה של המנעול על פי הקוד הסודי שלו שבסופו של דבר פותחת את דלת הכספת. כדי למנוע תקלות עתידיות, מומלץ לבצע החלפה של המנעול כיוון שתיקון של המנעול לא ימנע תקלה חוזרת.

 

מנעולן בתל אביב, אדם אמין ובעל קשרי אנוש מציינים, עבר הכשרה מקצועית של שעות לימוד רבות כדי להקנות ידע רב. בתום הלימודים עובר פורץ המנעולים מבחני הסמכה ורק לאחר שעבר אותם בהצלחה, קיבל תעודה שהוא רשאי לעבוד בתחום זה.

 

לאור עובדה זו, הוא מורשה לבצע פריצת מנעולים בבתים, משרדים, מוסדות ציבור ובתי ספר באישור משטרת ישראל. במקרים רבים, המשטרה מזעיקה אותו לזירות מסוימות כדי לפתוח עבורם דלתות במקרים שונים של פשע או שמירה על שלום הציבור.

 

לאור מקצועיותו הרבה, צבר מנעולן בתל אביב לקוחות מרוצים רבים ברחבי העיר.

 

להזמנות התקשרו עכשיו > 050-767-95-27

 

 

פריצת כל סוגי המנעולים

050-7679527

 

050-7679527

בס"ד

שלח

THANK YOU!


Your message has been sent successfully

אימייל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

הודעה:

This field is required.

טלפון:

שדה חובה